reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny mam pytanie.
Jestem tydzień przed testowaniem. Czy wycieczka rowerem 30km to zły pomysł w czasie oczekiwania na testowanie. Jak myślicie ?????
Jedź i baw się dobrze, ja normalnie do dnia @ trenuje siłowo i cardio, jem sobie sushi i czasem zdarzy się lampka wina czy drineczek 😎 życie jest za krótkie, żeby sobie odmawiać przyjemności!
 
reklama
Hej, byłam dziś na monitoringu cyklu. Jest 12 dzień, pęcherzyk 15 mm.
W tamtym miesiącu już był większy w tym czasie. I znowu mam pęcherzyk w prawym jajniku. Czy może być tak, że drugi raz z tego samego jajnika jest owulacja? Czy nie powinny działać na zmianę?
 
Hej, byłam dziś na monitoringu cyklu. Jest 12 dzień, pęcherzyk 15 mm.
W tamtym miesiącu już był większy w tym czasie. I znowu mam pęcherzyk w prawym jajniku. Czy może być tak, że drugi raz z tego samego jajnika jest owulacja? Czy nie powinny działać na zmianę?
Nie muszą działać na zmianę, a nawet wydaje mi się, że zazwyczaj jest jeden bardziej aktywny od drugiego 🤔 (ale poprawcie mnie jeśli się mylę) Ja np. mam owu jak narazie tylko z prawego jajnika 😉
 
Hej, byłam dziś na monitoringu cyklu. Jest 12 dzień, pęcherzyk 15 mm.
W tamtym miesiącu już był większy w tym czasie. I znowu mam pęcherzyk w prawym jajniku. Czy może być tak, że drugi raz z tego samego jajnika jest owulacja? Czy nie powinny działać na zmianę?
Ja dominujący pęcherzyk czyli taki + 10mm odnotowuje tylko w prawym jajniku i to zwykle po 15-17 dc. Ale cykle mam długie, +35 dni.
 
Dzięki dziewczyny. Utwierdził
Do pozytywnego testu żyj tak jak normalnie.
Jeśli bez oczekiwania na test pojechałabyś na taką wycieczkę to to zrób

Jedź i ciesz się wycieczką :)

Jedź i baw się dobrze, ja normalnie do dnia @ trenuje siłowo i cardio, jem sobie sushi i czasem zdarzy się lampka wina czy drineczek 😎 życie jest za krótkie, żeby sobie odmawiać przyjemności!

yście mnie tylko w jutrzejszych planach 😁❤️
 
Hej, byłam dziś na monitoringu cyklu. Jest 12 dzień, pęcherzyk 15 mm.
W tamtym miesiącu już był większy w tym czasie. I znowu mam pęcherzyk w prawym jajniku. Czy może być tak, że drugi raz z tego samego jajnika jest owulacja? Czy nie powinny działać na zmianę?
U mnie też na zmianę ...pracują. teraz miałam 4 dominujące po 16-18mm
 
Nie muszą działać na zmianę, a nawet wydaje mi się, że zazwyczaj jest jeden bardziej aktywny od drugiego 🤔 (ale poprawcie mnie jeśli się mylę) Ja np. mam owu jak narazie tylko z prawego jajnika 😉
O, też się chętnie dowiem jak to jest, bo ja zawsze miałam owu z lewego jajnika o który się boje bo jest po laparoskopii (jajnik był naciągnięty na jajowód ok 3cm) i dopiero od dwóch cykli mam potwierdzona owu z prawego jajnika co mnie cieszy, że jednak ten drugi też pracuje 🤣
 
Nie muszą działać na zmianę, a nawet wydaje mi się, że zazwyczaj jest jeden bardziej aktywny od drugiego 🤔 (ale poprawcie mnie jeśli się mylę) Ja np. mam owu jak narazie tylko z prawego jajnika 😉
Ja przy naturalnym cyklu caly czas mialam z lewego.ginekolog powiedzial ze taki moj urok po prostu. Teraz przy stymulacji mialam pierwszy raz z prawego i to tez jest dobrze. Takze nie ma teori chyba ;)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała taka sytuację, że dostała za duża dawkę letroxu lub euthyroxu i tsh za bardzo spadło i jest za niskie?
 
Do góry