reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie i Endo i gin powiedział że nie ma reguły na TSH przy staraniach... Że to zależy od organizmu. Mi też włosy lecą ale już nie aż tak i się okazało że to IO i z tego powodu tak się dzieje, biorę metę i widzę poprawę [emoji846]
Ja już też miałam mętlik, ale stwierdziliśmy z mężem ze spróbujemy. Od dwóch lat próbuje unormować tarczycę i nic mi z tego nie wychodzi. Wystarczy jakiś bardziej stresujący czas i zaraz wyniki windują... Hashi robi swoje niestety.
Teraz czuję się świetnie w porównaniu do ostatnich lat... Byłam spuchnięta, ciągle spałam, nie mogłam zrzucić wagi, stany depresyjne. Teraz to wszystko za mną, zaufam organizmowi, może akurat się uda.
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja już po wizycie jak się okazało albo nie miałam owulacji albo już była, nie mogła stwierdzić na usg czy jest ciałko żółte mówiła że jest plamka ale nie świeci jak ciałko żółte... Więc być może cykl bezowulacyjny... Jestem troszkę podłamana ale to może przez biochemiczna no ale cóż głową do góry i czekam na kolejny cykl...
Czasem zdarza się cyjk bezowulacyjny każdej zdrowej lasce. Nie przejmuj się kochana 😘
 
Sprawdź czy nie masz przerostów endometrium. Albo zapalenia endometrium. Ja tak miałam. A ostatnimi czasy nawet bez przerwy. I okazało się, że Mi endometrium przerasta[emoji3064]na szczęście skończyło się tylko na hormonach
A jak to sprawdzić? Jak byłam ostatnio u gin w 13dc to miałam endo 5mm. Pamiętam jak w lutym byłam kontrolnie w 18dc to miałam 6 mm.... Wiec to nawet za mało do ewentualnego zagnieżdżenia. Zresztą miesiączki mam skąpe i trwają po 3max 4 dni
 
O, super wieści 🥰 trzymamy zatem kciuki za owocne stosunki 🙈😅 fajnie ze nie będziesz musiała płacić za tą kontrolną wizytę.
A ja właśnie rozmawiałam z koleżanką która dostała receptę na Ovitrelle bo była na wizycie i wszystko super ale dla pewności ginek przepisał jej zastrzyk i kurcze okazuje się że u nas w mieście nie można tego dostać 🤦‍♀️ mogą zamówić ale to już będzie za późno... I teraz mam stresa bo ja kolejny cykl będę miała stymulowany Clo i pewnie też będę miała zalecony zastrzyk i boje się że też nie uda mi się go dostać. A kiepsko jechać 50km w jedna stronę żeby to kupić 🙈 kurczaki no, zawsze coś pod górę musi byc. U Was w miastach też taki problem z dostępnością?
Wiesz co nie wiem🤷 ja nie biorę zastrzyków na pęknięcie,bo w pierwszym stymulowanym cyklu pękło samo. Pytałam doktorki o zastrzyk,ale ona mówiła że przy pierwszej stymulacji nie da recepty na niego,bo może być tak że organizm sam będzie wiedział co robić i rzeczywiście.. może i w Twoim przypadku tak będzie ☺️ pewnie będzie chciała sprawdzić. Chodź tu czytałam na forum że dziewczyny dostają zastrzyki rakbw razie czego . Mi mówiła że jednej jak przepisała bo się uparła to urósł pęcherzyk ponad 30mm i była torbiel. Ile lekarzy tyle opinii ☺️
 
Po monitoringu. 14 dc. W prawym jajniku jajeczko 17 mm. Endometrium 9,4 (estrofen podziałał). Mówiła że wszystko wygląda sprzyjająco. W środę mam się pokazać zobaczyć czy pękło jajeczko i co mnie zdziwiło,to będzie bezpłatna wizyta😁☺️ więc jest wporzo 😍 dziś i jutro zalecone stosunki. Mówiła że ciężko u mnie uwidocznić jajniki. Pytałam czy to źle,ale ona mówi że to jej problem,a nie mój😂 i mówi"oj dzieciaku ale Ty masz malutką macicę" ja pytam zaraz czemu,czy to źle i wgl. A ona że nie,ze gada sama do siebie i ma zły dzień🤦🤦🤦🤦 150 zł pykło,ale wyszłam z uśmiechem na twarzy,bo wiem że wszystko idzie w dobrym kierunku☺️ gdybym w tym cyklu nie wyszło zmieni letrozol na clo.
Dobre wiesci 😍 pozostaje trzymac kciuki ;) ja teraz przy monitoringu mialam 5 wizyt i za zadna nie placilam, nawet jak bylam na jednej wizycie i innej lekarki bo moj gin akurat musial wyjechac . Placilam tylko za sam monitoring 300zl ;) No i oczywiscie zastrzyki prawie 500zl🙄 dawaj znac jak sie rozwinęła sytuacja ✊🏼☺️
O, super wieści 🥰 trzymamy zatem kciuki za owocne stosunki 🙈😅 fajnie ze nie będziesz musiała płacić za tą kontrolną wizytę.
A ja właśnie rozmawiałam z koleżanką która dostała receptę na Ovitrelle bo była na wizycie i wszystko super ale dla pewności ginek przepisał jej zastrzyk i kurcze okazuje się że u nas w mieście nie można tego dostać 🤦‍♀️ mogą zamówić ale to już będzie za późno... I teraz mam stresa bo ja kolejny cykl będę miała stymulowany Clo i pewnie też będę miała zalecony zastrzyk i boje się że też nie uda mi się go dostać. A kiepsko jechać 50km w jedna stronę żeby to kupić 🙈 kurczaki no, zawsze coś pod górę musi byc. U Was w miastach też taki problem z dostępnością?
Ja w szczecinie zastrzyki ( puregon i Ovitrelle) dostalam tylko w jednej aptece do ktorej od razu pokierował mnie ginek. Od razu mowil ze tylko tam dostane. Takze chyba deficyt wszedzie 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Dobre wiesci 😍 pozostaje trzymac kciuki ;) ja teraz przy monitoringu mialam 5 wizyt i za zadna nie placilam, nawet jak bylam na jednej wizycie i innej lekarki bo moj gin akurat musial wyjechac . Placilam tylko za sam monitoring 300zl ;) No i oczywiscie zastrzyki prawie 500zl🙄 dawaj znac jak sie rozwinęła sytuacja ✊🏼☺️

Ja w szczecinie zastrzyki ( puregon i Ovitrelle) dostalam tylko w jednej aptece do ktorej od razu pokierował mnie ginek. Od razu mowil ze tylko tam dostane. Takze chyba deficyt wszedzie 🤷🏻‍♀️
Jasne, w środę mam na 18nasta. Na pewno dam znać 😘 kurcze,oby tylko pękło i był tego dobry skutek.tak bym chciała już nie latać po lekarzach i mieć to z głowy. Z resztą jak my wszystkie😉
 
Do góry