reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Szczerze mówiąc ,jus żadne. Od nowego cyklu clo
A robię jeszcze sama dla siebie TSH ft3 ft4 i glukozę.
Prolaktynę sobie zbilam już. I na początku cyklu miałam kilka badań z krwi. Lh, FSH, progesteron, prolaktyne i estradiol
Zrób jeszcze te badania o których pisałyśmy - Androstendion, dheas i shbg.
A jakie masz cykle? Bardzo nieregularne?
 
reklama
O! Rozkręca się, ale zaczyna mnie coraz bardziej boleć brzuch, boję się, że znów skończy się na IP jak co miesiąc... Świetny piątek... [emoji26]
Przepraszam, pewnie już nie raz to pisałaś, ale ciągle jeszcze nie mogę wszystkich spamiętać. Dlaczego co miesiąc kończy się na IP? [emoji852]
 
ja 31, partner 36
póki co na liczniku zero dzieci [emoji3] mamy też takie podejście, że co ma być to będzie. Oficjalnie nikomu nie mówiłam ze staramy się o dziecko, ale w głębi duszy bardzo bym chciała. Prowadzimy zdrowy styl życia, para z nas sportowa :) miałam możliwość badań, więc zrobiłam sobie pakiet hormonalny. Wychodzi na to że wszystko dobrze u mnie. Niestety większy problem jest że nie mamy czasu na regularne stosunki i czasami po prostu jak wiem, ze wypada owulacja no to się mijamy.
A jak długo już się staracie? My też nikomu nie mówimy, nie chcę czuć presji. Już wiele razy w życiu przekonałam się, że różne rzeczy dzieją się w odpowiednim dla siebie momencie. Czasami nie rozumiem jeszcze dlaczego, ale później wszystko układa się w całość. Wierzę, że zajdę wtedy, kiedy będzie na to właściwy czas [emoji846] Choć nie zmienia to faktu, że co miesiąc mam nadzieję, że to właśnie teraz [emoji1696]
 
myślę, że od grudnia 2020, już wspólnie podjęlismy decyzję że było by super mieć bejbika. Czyli pół roku.
ale też jestem zdania że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Akurat nas związek był też jedną wielką niewiadomą, długo się rozwijał, ja nie wierzyłam, myślę że partner tak samo (bo jestem dość ciężką osobą jeśli chodzi o charakter) :p ale teraz obydwoje się z tego śmiejemy i przynajmniej ja nie wyobrażam sobie życia bez niego :) a nikt nie dawał nam szans!
 
myślę, że od grudnia 2020, już wspólnie podjęlismy decyzję że było by super mieć bejbika. Czyli pół roku.
ale też jestem zdania że wszystko przyjdzie w swoim czasie. Akurat nas związek był też jedną wielką niewiadomą, długo się rozwijał, ja nie wierzyłam, myślę że partner tak samo (bo jestem dość ciężką osobą jeśli chodzi o charakter) [emoji14] ale teraz obydwoje się z tego śmiejemy i przynajmniej ja nie wyobrażam sobie życia bez niego :) a nikt nie dawał nam szans!
I to najważniejsze, że dobrze wam ze sobą [emoji846] trzymam kciuki za owocne starania [emoji1696]
 
A ja dziś chodzę i ziewam 2 kawy wypiłam i normalnie śpię na stojąco :( jak patrzę że przede mną prawie 7h w pracy to aż mnie coś trafia. Kocham swoją pracę ale dziś jest jakaś masakra. Wogule czuje się jakas taka wypluta :( lewy jajnik mnie szczypie ,kluje,boli dziwne uczucie do określenia, i czuje się taka pełna jak bym arbuza połknęła. A co u was kochane ???
 
reklama
Szczerze mówiąc ,jus żadne. Od nowego cyklu clo
A robię jeszcze sama dla siebie TSH ft3 ft4 i glukozę.
Prolaktynę sobie zbilam już. I na początku cyklu miałam kilka badań z krwi. Lh, FSH, progesteron, prolaktyne i estradiol
No to już takie dość szczegółowe badania. I co nie mówił nic na temat pcos?
 
Do góry