reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja dziś chodzę i ziewam 2 kawy wypiłam i normalnie śpię na stojąco :( jak patrzę że przede mną prawie 7h w pracy to aż mnie coś trafia. Kocham swoją pracę ale dziś jest jakaś masakra. Wogule czuje się jakas taka wypluta :( lewy jajnik mnie szczypie ,kluje,boli dziwne uczucie do określenia, i czuje się taka pełna jak bym arbuza połknęła. A co u was kochane ???
Ja też dziś jestem śpiąca i taka "wypluta" to dobre określenie [emoji2]

A jeszcze czeka mnie od dziś remont, malowanie ścian itd. Idealnie na pierwsze dni bolesnej @ [emoji3061]
 
reklama
No właśnie nie, bo te wszystkie badania naprawdę dobrze wyglądają.
No to już takie dość szczegółowe badania. I co nie mówił nic na temat pcos?
4 dzień cyklu
IMG_20210504_162714.jpeg
 
Ja dziewczyny miałam nie robić owulaków, odpuścić total, ale wczoraj zaczął mi się śluz płodny i z ciekawości zrobiłam 😬 No i dziś rano bardzo mocny pozytyw, a późno w nocy były starania :) I teraz mam dylemat czy działać znów dziś czy lepiej dać czas na regenerację i od jutra rana działać 😃
 
Ja też dziś jestem śpiąca i taka "wypluta" to dobre określenie [emoji2]

A jeszcze czeka mnie od dziś remont, malowanie ścian itd. Idealnie na pierwsze dni bolesnej @ [emoji3061]
Zaczynasz remont hmmm ja skończyłam 10 maja więc wiem co to znaczy ale nie wiem czy żeby szybko zleciał czas do testu nie wróciła bym chętnie do tego remontu 😅
 
Ja dziewczyny miałam nie robić owulaków, odpuścić total, ale wczoraj zaczął mi się śluz płodny i z ciekawości zrobiłam 😬 No i dziś rano bardzo mocny pozytyw, a późno w nocy były starania :) I teraz mam dylemat czy działać znów dziś czy lepiej dać czas na regenerację i od jutra rana działać 😃
Ja bym działała ale to ja :) jak wyliczyłam sobie płodne to codziennie z moim działaliśmy ;)
 
Wiesz co, przed biochemiczna miałam idealne cykle 31 dni, a teraz każdy jest dłuższy niż poprzedni
Po każdej ciąży, nawet po biochemie, organizm wraca na swoje tory własnym rytmem. U mnie po pierwszym biochemie miałam kilka wydłużonych cykli (z 30 na 45 dni). Z kolei po drugim plamiłam przez 1,5 miesiąca. Nie ma reguły. Jeśli wcześniej nie miałaś problemów z cyklami, w ciąże zaszłaś a teraz się rozjechały to żeby mieć pewność ze to nie pcos, zrób te dodatkowe badania i skonsultuj się z lekarzem.
 
Ja dziewczyny miałam nie robić owulaków, odpuścić total, ale wczoraj zaczął mi się śluz płodny i z ciekawości zrobiłam [emoji51] No i dziś rano bardzo mocny pozytyw, a późno w nocy były starania :) I teraz mam dylemat czy działać znów dziś czy lepiej dać czas na regenerację i od jutra rana działać [emoji2]
Ja bym działała dziś, bo jak rano pozytywny test to owu może być jeszcze dziś, a do jutra rana to już może będzie po ptakach? Zanim te plemniki dotrą na miejsce [emoji2]
A jutro "na deser" też nie zaszkodzi [emoji2]
 
Hej Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale ulewa mi się juz ta akcja pt. STARANIA O DZIECKO.
Ja już powoli przestaję wierzyć, że się uda. Dzis mam 19dc, jajniki trochę ciągną, ale zrzucam to na Duphaston. Test owulacyjny tym razem pozytywny wcześnie jak na mnie, bo w 12dc. Czekam spokojnie na 🙉. Po kilku miesiącach starań, to i moje napięcie w dniach po owulacji a przed okresem zmalało do zera, nie przeżywam, nie czekam bo przecież i tak 🙉 przyjdzie. 😨
 
reklama
Hej Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale ulewa mi się juz ta akcja pt. STARANIA O DZIECKO.
Ja już powoli przestaję wierzyć, że się uda. Dzis mam 19dc, jajniki trochę ciągną, ale zrzucam to na Duphaston. Test owulacyjny tym razem pozytywny wcześnie jak na mnie, bo w 12dc. Czekam spokojnie na 🙉. Po kilku miesiącach starań, to i moje napięcie w dniach po owulacji a przed okresem zmalało do zera, nie przeżywam, nie czekam bo przecież i tak 🙉 przyjdzie. 😨
Ty 19dc a ja 20 dc i odczucia identyczne ....tez duphaston ..cos ciagnie albo i nie...tysiące myśli ale wiecęj na nie...
 
Do góry