reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

wydaje mi się tak, ale wszystkie znaki na niebie wskazywały że właśnie się odbyła 14 dc
mam podobne objawy, które raz potwierdziłam na monitoringu. Najpierw że tak powiem, duży wyrzut śluzu jednorazowo 12 dc, 13 dc spokój, a 14 dc skurcze co wskazuje na owulację :)

zobaczymy co będzie, pewnie mi odradzicie testowanie, ale aż się prosi! dzisiaj wzrost temp. około 37 stopni.
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak się możecie domyśleć poczytuję was, pewnie jest niejedna taka osoba jak ja [emoji28]
z miesiąca na miesiąc nie wychodzi, zbadałam w tym miesiącu pierwszy raz progesteron w 21 dniu cyklu.
wartość = 20.40 (przy wartościach do 23,90).
Czy oznacza to że owulacja się odbyła?
Witaj [emoji846] powiedz coś więcej o sobie - jak dlugo się staracie, czy macie dzieci, jaka jest wasza historia? [emoji846]
 
ja 31, partner 36
póki co na liczniku zero dzieci 😀 mamy też takie podejście, że co ma być to będzie. Oficjalnie nikomu nie mówiłam ze staramy się o dziecko, ale w głębi duszy bardzo bym chciała. Prowadzimy zdrowy styl życia, para z nas sportowa :) miałam możliwość badań, więc zrobiłam sobie pakiet hormonalny. Wychodzi na to że wszystko dobrze u mnie. Niestety większy problem jest że nie mamy czasu na regularne stosunki i czasami po prostu jak wiem, ze wypada owulacja no to się mijamy.
 
reklama
Szczerze mówiąc ,jus żadne. Od nowego cyklu clo
A robię jeszcze sama dla siebie TSH ft3 ft4 i glukozę.
Prolaktynę sobie zbilam już. I na początku cyklu miałam kilka badań z krwi. Lh, FSH, progesteron, prolaktyne i estradiol
Jedynym skutecznym sposobem jest monitoring. A jakie badania lekarz jeszcze zalecil ?
 
Do góry