reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny 🙌🏼 Ja dzis 12dni po Ovitrelle i 9Dzien po owulacji, obudzialam sie z bolącym podbrzuszem 🙄
Chyba nici z tej stymulacji i trzeba czekac na @. Mam poczucie ze to mi sie nigdy nie uda. Niby kuzwa wszystko bylo pieknie jak sie nalezy a znowu nic z tego .
milego dnia dla Was 🌷 ktos dzis testuje?
Hej!!! Ja dziś 16 dni po zastrzyku z Ovitrell, 14 dni po potwierdzonej owulacji na USG, od dwóch dni straszna biegunka i mdłości, myślę, że to wirus, bo z Naszymi wynikami nasienia to byłby chyba cud, jakby się udało w pierwszym cyklu stymulowanym. Czekam na miesiączkę i działamy dalej, miłego piątku!!! 😊😊
 
Hej!!! Ja dziś 16 dni po zastrzyku z Ovitrell, 14 dni po potwierdzonej owulacji na USG, od dwóch dni straszna biegunka i mdłości, myślę, że to wirus, bo z Naszymi wynikami nasienia to byłby chyba cud, jakby się udało w pierwszym cyklu stymulowanym. Czekam na miesiączkę i działamy dalej, miłego piątku!!! 😊😊
A testowałas? Moze jednak sproboj :) i daj znac co wyszlo! Jesli dzis 14dpo to dzis planowo powinnas miec @ ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak się możecie domyśleć poczytuję was, pewnie jest niejedna taka osoba jak ja 😅
z miesiąca na miesiąc nie wychodzi, zbadałam w tym miesiącu pierwszy raz progesteron w 21 dniu cyklu.
wartość = 20.40 (przy wartościach do 23,90).
Czy oznacza to że owulacja się odbyła?
Tak, taki wynik świadczy o odbytej owulacji. Owu miałaś 14dc?
 
Do góry