reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wydaje mi się, że nie "dietę" w sensie restrykcyjne liczenie kalorii tylko dietę w sensie pełnowartościowe posiłki i zdrowe wybory żywieniowe, przynajmniej jak ja mówię o diecie to właśnie o tym myślę 😉
aa czyli zdrowe odżywianie 😁😁 mi słowo dieta się okropnie kojarzy 🙀
 
reklama
Glucophage XL 750mg 1 tabletkę codziennie wieczorem, a po tygodniu zwiększamy do dwóch tabletek na dobę 😉
dasz radę ❤️ pamiętaj, nie wiem czy lekarz Ci wspominał, albo ktoś ale możesz się na początku zle po nich czuć. Biegunka, bóle brzucha, wymioty, metaliczny posmak, ogólnie okropne samopoczucie. Organizm musi się przyzwyczaić, ja przez pierwsze 2 miesiące dosłownie umierałam przez nie 😀
 
dasz radę ❤️ pamiętaj, nie wiem czy lekarz Ci wspominał, albo ktoś ale możesz się na początku zle po nich czuć. Biegunka, bóle brzucha, wymioty, metaliczny posmak, ogólnie okropne samopoczucie. Organizm musi się przyzwyczaić, ja przez pierwsze 2 miesiące dosłownie umierałam przez nie 😀
O nieee, masakra już po dostinexie mam niezłe jazdy 🤦🏻‍♀️
 
Dasz radę [emoji110][emoji123][emoji123] ale wiesz ze mnie dzisiaj zaintrygowałaś... Teraz to sama się zastanawiam nad braniem glucophage. Mam nawet w domu wykupione 7 paczek bo przepisał mi endokrynolog a później właśnie ginekolog powiedział mi że spokojnie mogę unormować wyniki dieta z niskim IG i nie faszerować się kolejnymi tabletkami. Problem tylko w tym że od tego czasu dietę trzymalam tylko niespełna dwa tygodnie a teraz znowu jem jak mała [emoji200] ... Podejrzewam że tarczyca też miałaby lepsze wyniki gdybym trzymała dietę, a cykle też wrocilyby do normy bo mam wykupione diety z Akademii płodności [emoji19] no ale lepiej nawpierdzielac się batoników i zagryźć czipsem [emoji17]

Jakie przyjmujesz DHA? Bo wyglądają jak moje [emoji85][emoji16]

Czym się szczepiłaś? Gratuluję odwagi [emoji5] też chciałabym się czuć bezpiecznie ale chyba mam za dużo chorób obciążających

Pfizer, ja też mam sporo chorób, ale jak lekarz powiedział, że można to stwierdziłam, że można [emoji4]
 
mi moi ginekolodzy nic nie mówili ze mam mieć dietę 🤷‍♀️ przepisali mi metformine i żadnej wspominki o tym ;)
No tak jak ktoś wyżej napisał, nie chodzi o restrykcyjną dietę tylko o zdrowy model odżywiania. Porcja surowych warzyw do każdego posiłku, ograniczenie białej mąki na poczet tej pełnoziarnistej, zdrowe bilansowanie białek, tłuszczu i węglowodanów itd. Dla mnie ta dieta o niskim IG jest ciężka ale nawet nie potrafię powiedzieć dlaczego. Ze mnie jest po prostu leń śmierdzący i nie chce mi się przygotowywać tych posiłków. Jak męża nie ma całymi tygodniami to dla samej siebie nie chce mi się gotować, coś podjem w żłobku a w domu dojadam niezdrowymi rzeczami. Nieraz w czasie weekendu jak nie chce mi się gotować to potrafię cały dzień przeżyć na jakimś bananie 😐 a waga tylko w górę i w górę...
 
Generalnie nic nie bolało, teraz nic się też nie dzieje, dobrze się czuje [emoji4]
Ja mam szczepienie o 9:30 i jestem w pracy do 18 wiec mam nadzieje ze będzie dobrze. Mój mąż przez 2 dni umierał, mama tez bardzo źle się czuła wiec mam trochę stres ale może akurat będzie dobrze :) najwyżej zrobię na następny dzień home office :) bardziej myśle jak z tym 2 szczepieniem tydzień po owu ale chyba tez nie powinno być problemu :) prawdopodobieństwo ze akurat by się udało jest jak wygrać 6 w totka wiec cóż 😂
 
reklama
Do góry