reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny jakiś sposób na połykanie tabletek? Przyjmę każdą radę 🙏 Normalnie bym pogryzła, ale Glucophage XL, są to tabletki o przedłużonym uwalnianiu a takich jak wiadomo nie można gryźć/dzielić/rozpuszczać, jestem w czarnej dooopie 😭
Nie wiem jakiej wielkości są te tabletki ale ja mam też duże EPA DHA i muszę brać dwie na dzien 🙈 ale ja akurat nie mam problemów z przełykiem, po prostu biore tabletki do ust, popijam wodą i przy okazji tabletka sama wpada 😛 ale skoro piszesz że masz traumę i woda nie przejdzie to chyba faktycznie musisz pokombinować z jedzeniem. Takie oszukiwanie jak pieska, tak mi się skojarzyło 🙈😁
 
Nie wiem jakiej wielkości są te tabletki ale ja mam też duże EPA DHA i muszę brać dwie na dzien 🙈 ale ja akurat nie mam problemów z przełykiem, po prostu biore tabletki do ust, popijam wodą i przy okazji tabletka sama wpada 😛 ale skoro piszesz że masz traumę i woda nie przejdzie to chyba faktycznie musisz pokombinować z jedzeniem. Takie oszukiwanie jak pieska, tak mi się skojarzyło 🙈😁
IMG_20210525_193541.jpg

Docelowo 2 tabletki na wieczór 😉
 
Dziewczyny jakiś sposób na połykanie tabletek? Przyjmę każdą radę [emoji120] Normalnie bym pogryzła, ale Glucophage XL, są to tabletki o przedłużonym uwalnianiu a takich jak wiadomo nie można gryźć/dzielić/rozpuszczać, jestem w czarnej dooopie [emoji24]
Ja duże tabletki połykam w ten sposób: biorę mały łyk wody, nie połykam. Do tej wody, którą trzymam w buzi daje tabletkę i popijam wszystko szklanką wody. Tabletka przechodzi tak gładko, że nawet jej nie czuje.
Ten sposób pokazał mi mój facet kiedy musiałam przy anginie połknąć gigantyczne tabletki.
 
reklama
Do góry