reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Z Luteina nie ale biore progesteron w tabletkach do łykania :) to chyba podobne działanie [emoji848]

Ja też właśnie brałam najpierw progesteron: duphaston, potem mocniejszy primolut nor doustnie, potem w ogóle przeszłam na 2 miesiące na antykoncepcję, a teraz mam brać tą luteinę, bo podoba lepiej działa [emoji2368]
 
A ile dpo jesteś?
No dobra , teraz jestem zacofana , dpo to dni po owulacji ? Owulacja mi przypadała pomiędzy 2-8 maja i wtedy tez ciągnęło mnie w jajnikach ale nie jestem w stanie określić czy na 100 wtedy był bo nie obserwuje za bardzo ...okres mi przypadał na co 28/max 30 dni , jestem w 34 dniu cyklu 😀
 
A nie powinno się co 48 h tak jak z beta ? Czy to nie ma różnicy ? Dziękuje 💕 dam znać napewno 💕💕😘
No dobra , teraz jestem zacofana , dpo to dni po owulacji ? Owulacja mi przypadała pomiędzy 2-8 maja i wtedy tez ciągnęło mnie w jajnikach ale nie jestem w stanie określić czy na 100 wtedy był bo nie obserwuje za bardzo ...okres mi przypadał na co 28/max 30 dni , jestem w 34 dniu cyklu 😀
Powtórz test jutro rano 😊 bo według mnie jest negatywny, jeśli nie wiesz kiedy dokładnie była owu to dopiero jutro minie 14 dni od 8 maja
 
Hej dziewczyny. Co myślicie o tych wynikach? Robione w 27 dc
20210521_220528.jpg
 
reklama
Do góry