reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie ma czego zazdrościć, poszukiwanie przyczyny długotrwałych niepowodzeń i szukanie diagnozy nie jest ani przyjemne ani tanie [emoji13]
Bardziej zazdraszczam
Lepszej opieki medycznej i dostępu do szeregu badań prywatnie i nie za milion monet 🤒😜
 
reklama
Właściwie to na każdej możliwej stronie na jaką weszłam wpisując w google czy to po polsku czy po angielsku "starania o dziecka, a szczepienie COVID" piszą dokładnie to samo. Wstawiam linki do dwóch i po polsku i po angielsku.
@Kluseczkaaa ja szczepiłam się w Pfizerem po owulacji pierwszą dawkę, a następną mam przed okresem tuż.
Podeszłam do tematu tak, że szczepienie jest ważniejsza, ale co ma być to będzie. W ciążę nie zaszłam, ale jeśli w następnym cyklu się uda, to w dzień szczepienia zrobię betę dla pewności i przełożę drugą dawkę na 2 trymestr.
 
@Kluseczkaaa ja szczepiłam się w Pfizerem po owulacji pierwszą dawkę, a następną mam przed okresem tuż.
Podeszłam do tematu tak, że szczepienie jest ważniejsza, ale co ma być to będzie. W ciążę nie zaszłam, ale jeśli w następnym cyklu się uda, to w dzień szczepienia zrobię betę dla pewności i przełożę drugą dawkę na 2 trymestr.
A da się tak, żeby przełożyć drugą dawkę? 🤔
 
Dzięki za wszystkie odp związane ze szczepieniami.
Zapraszam tez do dzielenia sie opiniami swoich lekarzy na ten temat bo widze ze jest troche dezinformacja jesli o to chodzi i sporo dziewczyn ma watpliwosci zwiazane z tematem szczepienia kontra starania/wczesna ciąża.

Ja słyszałam wlasnie juz z różnych zrodel ze dla kobiet w ciazy jest zalecany Pfizer.

Jesli rzeczywiscie na druga dawke czeka sie 3-4tyg to ja od obecnego krwawienia bede musiala poczekac do przelomu czerwiec lipiec ze staraniem sie.

Moze przez ten czas uda mi sie tez uporac ze zdiagnozowaniem moich problemow rozrodczych ze tak powiem:p
U mnie lekarz nie polecił podczas starań , a co do odstępów nie sugerowała bym
Się opinia lekarza tylko tym co na ulotce ....
 
Bardziej zazdraszczam
Lepszej opieki medycznej i dostępu do szeregu badań prywatnie i nie za milion monet [emoji855][emoji12]

Prywatnie ceny są zbliżone wszędzie [emoji2368] ja się bujam już u trzeciego ginekologa, wiec nie wiem czy to tez jest „lepsza” opieka medyczna. Pierwszy, prywatny, zupełnie olał moje comiesięczne dolegliwości, które akurat przy próbie zajścia w ciąże mogą być dość znaczące. Wiec dalej uważam, ze nie ma czego zazdrościć. Zazdrościć można tym, co się udaje po 3 cyklach, a nie tym, którzy się diagnozują, wydają kupę kasy i wciąż nie wiedza co im dolega.
 
reklama
Do góry