reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

hej, współczuję Ci. Ale jeśli już mieliście dobre wyniki, a teraz po lekach spadły to po odstawieniu leków jest duża szansa, ze wrócą do normy. Tacy delikatni Ci żołnierze naszych mężczyzn.. eh.
Przed nami też zaraz drugie badanie nasienia. Ale u nas i tak jest bardzo słabo, więc nawet jak się poprawi, to pewnie fajerwerków nie bedzie.
Też mam taką nadzieję, że wszystko wróci do normy 😊 ale pewnie na regenerację trzeba będzie czekać do 3 miesięcy 😔 3mam kciuki za żołnierzyki Twojego mężczyzny 😊✊ daj znać po badaniu 😊 a swoją drogą mówi się, że wystarczy tylko jeden, a jednak potrzeba ich milionów żeby starania zaowocowały 😬
 
reklama
O kurcze! U mnie żaden ginekolog ani endokrynolog nie wpadł na to że plamienia przed okresem mogą wynikać z IO... Ciekawe to co napisałaś 🤔 czyli kolejny argument dla mnie że powinnam wziąć się za siebie i pilnować tej diety i zaleceń dla IO 😣 niech mnie ktoś kopnie w dupę i zmotywuje do goowania i aktywności Fizycznej 😭😭😭
Wiesz to było na zasadzie, że nie może tego wykluczyć, że to od IO a jak jest naprawdę to pewnie przekonam się dopiero po lekach i diecie 😅. Mnie też naprawdę ciężko zmotywować było do gotowania i trzymania diety itd aż w końcu znalazłam taką, która mi smakuje, nie męczę się w kuchni, jem z małżem to samo i raz ja gotuję a raz on i teraz serio nie jest to dla nas uciążliwe 😄
 
Mam pytanie do dziewczyn, które chodzą na monitorin cyklu. Z uwagi na fakt, że z pokorą wkroczyłam dzisiaj w nowy cykl, chciałabym się wybrać do swojego ginekologa na monitoring. Jeszcze w sumie nie wiem czy prowadzi w ogóle monitoringi dla swoich pacjentek no ale mniejsza o to 🙈 kiedy byłoby najbezpieczniej iść? Po poronieniu bywało że miałam cykle nawet 31 dni. Ten teraz się wydarzył jakiś krótki bo 26 dni... Więc ja komoletnie nie wiem jak to wyliczyć żeby było dobrze 🙄🤔
Ja chodzę regularnie na monitoring. Pierwszy monitoring ok 10 dnia i później jak lekarz zaleci. Cykle mam 29 dni :)
 
Hej dziewczyny byłam wczoraj na kontroli którą zalecił mi lekarz jak dostanę wyniki bety . Jak już ostatnio pisałam beta pokazała brak ciąży a ja nadal plamie 😪lekarz stwierdził że poprostu jest to miesiaczka ale powiem wam szczerze że cały czas czulam że coś jest nie tak😔 nawet narzeczony jak wróciłam do domu i powiedziałam mu jak było na wizycie stwierdził że mam nie wątpić w intuicję i iść do innego gina . Posłuchałam go mimo że jestem już wykończona psychicznie i zapisałam się na dzisiaj na wizytę ale już do innego gina. Z tego wszystkiego co się dowiedziałam to to całe moje plamienie nie jest miesiączką, dostałam kolejne skierowanie na betę, no i endometrium wynosi 20mm 🙁Według lekarza mam zrobić betę i jeśli bedzie znów ujemną to czekać na miesiaczke i się zgłosić po niej na kontrolę a jeśli miesiaczka nie przyjdzie w przeciągu paru dni to też czekać. Dodam tylko że pytałam o skierowanie na proga to stwierdził że bez sensu jest badać proga. Plamie już 7 dzień 🙁
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny byłam wczoraj na kontroli którą zalecił mi lekarz jak dostanę wyniki bety . Jak już ostatnio pisałam beta pokazała brak ciąży a ja nadal plamie, lekarz stwierdził że poprostu jest to miesiaczka ale powiem wam szczerze że cały czas czulam że coś jest nie tak, nawet narzeczony jak wróciłam do domu i powiedziałam mu jak było na wizycie stwierdził że mam nie wątpić w intuicję i iść do innego gina . Posłuchałam go mimo że jestem już wykończona psychicznie i zapisałam się na dzisiaj na wizytę ale już do innego gina.
Daj znac po wizycie❤️✊🏼
 
Dziewczyny, kupiłam test-jutro rano testuje. Okres powinnam mieć 1 maja-do tej pory nic. Ale z racji tego że test owu wyszedł pozytywny 17 kwietnia i 30 kwietnia nie wiem kiedy była owulacja.
Zrobiłam jeden test od razu i biel vizira 🤷‍♀️🤷‍♀️muszę się umówić do ginekologa w takim razie bo okresu nie mam już 46 dni.
 
reklama
Do góry