reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Gratulacje !!!!
I.mi udało się zrobić zdjęcie testu. Nie wiem czy cos będzie widać. Zobacz załącznik 1269105
Ja tez raczej nie widzę, może to kwestia zdjęcia :) w czasie spodziewanej miesiączki będzie na pewno lepiej widać ;)

powiem Wam szczerze, ze wyszłam dzisiaj na tę piękną pogodę na spacer po mieście i smutno mi, ze każda rodzinka szła albo z wózkiem albo z dzieckiem na rowerku lub za rączkę :( tak bardzo bym chciała żeby i nam się w końcu udało... próbuję się skupiać na czymś innym i nie krążyć obsesyjnie wokół tematu ale to wraca jak bumerang, ech.
 
Ja tez raczej nie widzę, może to kwestia zdjęcia :) w czasie spodziewanej miesiączki będzie na pewno lepiej widać ;)

powiem Wam szczerze, ze wyszłam dzisiaj na tę piękną pogodę na spacer po mieście i smutno mi, ze każda rodzinka szła albo z wózkiem albo z dzieckiem na rowerku lub za rączkę :( tak bardzo bym chciała żeby i nam się w końcu udało... próbuję się skupiać na czymś innym i nie krążyć obsesyjnie wokół tematu ale to wraca jak bumerang, ech.
Mam tak samo, do tego wszędzie zdjęcia znajomych z dziećmi :( Mój mąż też średnio wszystko znosi, widziałam jego minę gdy brat się chwalił że będą bliźniaki, myślałam że serce mi pęknie... Tym razem to ja robiłam lepszą minę, chociaż nie było łatwo... Eh, a teraz idą ciepłe dni i wszędzie będą wózeczki i dzieciaczki...
 
Ja tez raczej nie widzę, może to kwestia zdjęcia :) w czasie spodziewanej miesiączki będzie na pewno lepiej widać ;)

powiem Wam szczerze, ze wyszłam dzisiaj na tę piękną pogodę na spacer po mieście i smutno mi, ze każda rodzinka szła albo z wózkiem albo z dzieckiem na rowerku lub za rączkę :( tak bardzo bym chciała żeby i nam się w końcu udało... próbuję się skupiać na czymś innym i nie krążyć obsesyjnie wokół tematu ale to wraca jak bumerang, ech.
Tez tak mam :/ dodatkowo w pracy pare koleżanek jest w ciąży i niczego to nie ułatwia. Ale wierze ze każdej z nas kiedyś się uda :)
 
Hej dziewczyny 😊 ja dziś powtórzyłam test. I nie mam już żadnych wątpliwości🤰🤰 ❤️ pozdrawiam was wszystkie i trzymam za każdą kciuki 😍
 

Załączniki

  • IMG_20210509_200730.jpg
    IMG_20210509_200730.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry