reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jestem po pierwszym monitoringu, jeden pęcherzyk, cieszę się bardzo, bo do tychczas nic tam się nie udało "wychodowac" , 10 dc- pęcherzyk 13 mm, endo 8 mm, w poniedziałek drugie USG i zobaczymy czy coś się tam zadzieje, tak się cieszę że w końcu coś się tam ruszyło na prawdę 😜😊✊
Zatem stoimy na podobnym gruncie :D z tym że u mnie pękł i teraz oczekiwanie na @ lub test. Witam ma pokładzie madam! :) pęcherzyk masz super i endo też. Oby było dobrze! :)
 
Hejka dziewczyny! <3
tak Was podczytuje i przysiądę się do Was! Wczesniej sie udzielalam tu, ale coś mi ten wątek zaginął a ze czasy nie bylo to nie odszukiwalam, ale dzisiaj sobie dalam słowo ze sie do was dosiade! 😊 Widze, ze są i monitoringi!! :D Super sprawa! Powiem, ze dzisiaj pierwszy raz bylam i usłyszałam, że słabo. Jest to 12 dzień. Cykle 32dniowe. Więc podejrzewam ze w pon/wtorek owu. Według ginekologa nie ma szans na moje naturalne poczęcie. Zgłupiałam całkiem prsez niego a niby najlepszy 🤐
 

Załączniki

  • 21f1403d-93d4-4d51-897e-d6653fbc33ee.jpg
    21f1403d-93d4-4d51-897e-d6653fbc33ee.jpg
    175,5 KB · Wyświetleń: 88
Hejka dziewczyny! tak Was podczytuje i przysiądę się do Was! Wczesniej sie udzielalam tu, ale coś mi ten wątek zaginął a ze czasy nie bylo to nie odszukiwalam, ale dzisiaj sobie dalam słowo ze sie do was dosiade! [emoji4] Widze, ze są i monitoringi!! :D Super sprawa! Powiem, ze dzisiaj pierwszy raz bylam i usłyszałam, że słabo. Jest to 12 dzień. Cykle 32dniowe. Więc podejrzewam ze w pon/wtorek owu. Według ginekologa nie ma szans na moje naturalne poczęcie. Zgłupiałam całkiem prsez niego a niby najlepszy [emoji850]

Ja przy takiej długości cyklach miałam owu koło 20dc dopiero, a nawet po 20dc. W ponad tydzień to nowe by Ci nawet zdążyły urosnąć. Na spokojnie nic się nie przejmuj jeszcze, bo nie ma czym [emoji6] słaby to ten lekarz jest [emoji848] nie każdy ma owu w 14dc
 
Ja przy takiej długości cyklach miałam owu koło 20dc dopiero, a nawet po 20dc. W ponad tydzień to nowe by Ci nawet zdążyły urosnąć. Na spokojnie nic się nie przejmuj jeszcze, bo nie ma czym [emoji6] słaby to ten lekarz jest [emoji848] nie każdy ma owu w 14dc
Dzięki kochana! Właśnie w 19 dc mam kolejną wizytę więc zobaczymy co spryciarz powie. Jak powie ze nie ma szans to drugi i ostatni raz tam będę 🙃 A jak tam u Ciebie?
 
reklama
Do góry