reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Morfologia słaba, czyli mało prawidłowych plemników ale widać, że mąż ma dużo plemników, nawet koncentracja w 1 ml bardzo duża. Więc biorąc 4% z wszystkich obecnych to będzie ich dużo. U nas przy 11.5 mln w 1 ml i morfologii na poziomie 8% się udało. Nie za pierwszym razem ale się udało. Więc wg mnie wyniki spoko. Ale zawsze należy skonsultować ze specjalistą, który może przepisze jakieś witaminy
Wartość 4% morfologii to wartość referencyjna klasyfikująca nasienie jako płodne, więc nie jest słabe tylko poprawne, prawidłowe wg WHO. Co nie znaczy, że nie mogłoby być lepsze.
 
U mnie niestety radość nie trwała zbyt długo :( Dziś już zaczęła się @. Nie wiem czy to był wadliwy test, czy co, no ale niestety, 1dc. W zbliżającej się owu, mż ma iść do szpitala na zabieg, więc kolejny cykl też raczej stracony :( Bardziej niż smutno, jestem zła, chyba małpie hormony też szaleją.
Bardzo mi przykro 😥 normalnie Ci się miesiączka rozkręciła, boli Cię brzuch?
 
Jutro rano. Chociaż właśnie czytam i się zastanawiam czy nie za późno. Bo dzisiaj pęcherzyki 24 i 22mm🤷‍♀️

Przy jakich pęcherzykach macie podawane zastrzyki?
W pierwszym cyklu z Ovitrelle był 25mm a teraz w drugim 22mm, z tym że monitoring miałam rano a zastrzyk miałam sobie zrobić dokładnie o 18 😊 pierwszy raz będziesz sobie robić Ovitrelle?
 
Hej, pierwszy cykl z letrozolem rozpoczęty. Mam brac od 2 do 6 d.c.po 2 tabletki Letrozole bluefish 2,5 mg. Co mnie dziwi w ulotce jest napisane że to lek na raka piersi. Nie mogą brać tego leku osoby miesiączkujące. Trochę to dziwne, ale lekarz dał receptę to chyba wie co robi, o owulacji w ulotce słowem nie wspomieli. No i zapisała mi ginka miovelie i miovelie nac, prócz tego standardowo dostinex pół tabletki raz w tygodniu, siofor 3 razy dziennie. I ovarin 2x dziennie. Kurcze nie za dużo tych leków? O tych mioveliach jakoś nic dobrego na forum nie piszą. Ma ktoś z was jakieś doświadczenie z tym?
 
Hej, pierwszy cykl z letrozolem rozpoczęty. Mam brac od 2 do 6 d.c.po 2 tabletki Letrozole bluefish 2,5 mg. Co mnie dziwi w ulotce jest napisane że to lek na raka piersi. Nie mogą brać tego leku osoby miesiączkujące. Trochę to dziwne, ale lekarz dał receptę to chyba wie co robi, o owulacji w ulotce słowem nie wspomieli. No i zapisała mi ginka miovelie i miovelie nac, prócz tego standardowo dostinex pół tabletki raz w tygodniu, siofor 3 razy dziennie. I ovarin 2x dziennie. Kurcze nie za dużo tych leków? O tych mioveliach jakoś nic dobrego na forum nie piszą. Ma ktoś z was jakieś doświadczenie z tym?
Ja doświadczenia nie mam, ale mój lekarz też mi zalecil Miovelia i miovelia nac. Stwierdziłam, że ja przez pół roku nie znajdą w ciaze, to kupię i wypróbuję. Szczególnie interesuje mnie miovelia nac, która bierze się od 3 do 8 dnia cyklu.
 
reklama
Bardzo mi przykro 😥 normalnie Ci się miesiączka rozkręciła, boli Cię brzuch?
Tak, ciągle boli, już wczoraj zaczął krzyż, później brzuch i dość mocno krwawię, po łyżeczkowaniu w styczniu krwawie mocniej niż przed. Mimo małej nadziei bladej kreseczki, wieczorem obawiałam się że niestety nie tym razem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry