reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Fakt jest taki, że ja bardzo dużo pije i wytrzymać 2h bez picia przed testem to dla mnie wyzwanie. Cykle mam 26/27 dni. Same zerknijcie, że te testy nie dają nadziei. Zobacz załącznik 1261353

Moze masz bardzo krótki peak i go nie wylapujesz, zawsze możesz spróbować z bardziej pewnymi testami następnym razem i blisko owu testować kilka razy dziennie. U mnie zazwyczaj peak trwa baaaardzo krótko, testując nawet 3-4 razy dziennie zdażyło mi się go ominąć [emoji16]
 
reklama
Poparcia medycznego raczej nie ma. Jakieś tam badania nad tym były prowadzone. Niby ma pomagać w zapłodnieniu ale czy faktycznie...🤷🏻‍♀️ prawda jest taka, że na parach starających się o dziecko można nieźle zarobić. Jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta" więc takie pary nawet najgłupszych rzeczy spróbują żeby tylko się udało. Wystarczy napisać, że dana rzecz zwiększa szanse na poczęcie dziecka i już biznes się kręci.
To prawda z tym zarabianiem na starających się, ten kubeczek ma być alternatywą dla tego, jak kiedyś kobiety po stosunkach leżały z nogami do góry 😁 czy to daje efekty to chyba nikt tak na prawdę nie jest w stanie powiedzieć :)

@Gryfin , mam nadzieję, ze z pieskiem wszystko dobrze, ja dostałam psa na 30 urodziny i jest moim oczkiem w głowie, jak mu się dzieje krzywda to tak jak Ty leżę i płaczę razem z nim 😭 jak miał 3 mce to przeszliśmy parwo, od tamtej pory jestem na maksa czujna na jego zmianę zachowania 😒
 
Gryfin moja suczka ostatnio miała biegunkę, zalatwila mi pół domu. Też mi było bardzo jej szkoda, ale u nas smecta pomogła.

Któraś z Was pytała o Miovelia Nac, mój gin też mi ją zalecil i dodatkowo Ovulomed Max, ale jeszcze tego nie wykupilam. Nie chce mi się wierzyć, że takie leki bez recepty coś pomoga.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Mój od północy już się nie zapowiadał miło, całą noc przeleżałam na podłodze z moim pieskiem na kolanach bo był strasznie osowiały i coś go bolało, prawdopodobnie brzuch...nic nie dał mi zrobić tylko siedział i się do mnie przytulał 🥺 Przeryczałam pół nocy martwiąc się żeby nic mu się nie stało i żeby przestało go boleć, teraz na szczęście jest już trochę lepiej ale zaraz jedziemy do weta sprawdzić co mogło mu zaszkodzić.
Koniecznie daj znac czy z pieskiem wszystko w porządku :c
 
Fakt jest taki, że ja bardzo dużo pije i wytrzymać 2h bez picia przed testem to dla mnie wyzwanie. Cykle mam 26/27 dni. Same zerknijcie, że te testy nie dają nadziei. Zobacz załącznik 1261353
Jeśli faktycznie nie zachowujesz tego odstępu 2h to testy mogą wychodzić fałszywie ujemne 🤔 dla mnie te testy to też była czarna magia. Ale jak ginekolog powiedział że na USG widzi piękny pęcherzyk który pęknie lada dzień to kolejnego dnia zrobiłam test i faktycznie wyszła gruba krecha. Ale tak jak ktoś wyżej napisal, czasami trzeba zrobić test kilka razy dziennie żeby wyłapać peak. A to już ciężkie bo musiałabyś większość dnia nie pić 🙈

@Gryfin , trzymam kciuki za wizytę z pieskiem. Moja w zeszle wakacje zjadła od nas kawałek karczku i tak jej zaszkodził że cały kolejny dzień nie jadła, nie pila i ciągle tylko leżała. Nawet nie reagowała jak ktoś wchodził do domu, kiedy normalnie skacze po nas jak szalona. Weterynarz podłączył jej kroplówkę żeby ją nawodnic i wzmocnić ale od razu zaznaczył że to wina tego grilla bo takie ostre przyprawy dla wrażliwego żołądka to zabójstwo 🙁 ale czasem ciężko odmówić jak patrzy tak błagalnie tymi swoimi ślepkami 🙄

A ja witam się z Wami w 1dc 🌞 @ przyszła dwa dni po odstawieniu progesteronu więc nie kazała na siebie długo czekać. I dobrze, bo im szybciej przyszła tym wcześniej nadejdzie owulacja 😅 także z nadzieją rozpoczynam ten cykl 🙏 wczoraj chyba widziałam bociana w locie 😁
 
Ogólnie to mam PCOS, potwierdzona niedrożność jednego jajowodu. I w lutym miałam histeroskopie - usunięcie polipa. Dostałam po tym metformine i po 1 miesiączce po histeroskopii zaczęliśmy starania zgodnie z zaleceniami, jako że po tym zabiegu nieraz łatwiej jest zajść w ciąże. Kilka miesięcy temu poroniłam wczesna ciąże... taka moja historia
Też miałam usuwanego polipa 02.04, jak było u Ciebie z pierwsza miesiaczka po zabiegu? Mnie od czwartku strasznie boli krzyż i mam jakieś dziwne plamienia, nigdy tak nie mialam przed miesiączką 🤷‍♀️🤷‍♀️
Tez zmagam się z PCOS 🙈
 
Też miałam usuwanego polipa 02.04, jak było u Ciebie z pierwsza miesiaczka po zabiegu? Mnie od czwartku strasznie boli krzyż i mam jakieś dziwne plamienia, nigdy tak nie mialam przed miesiączką 🤷‍♀️🤷‍♀️
Tez zmagam się z PCOS 🙈
Po zabiegu miałam tydzień plamienia, ale moja pani ginekolog mówiła ze może być nawet do 2 tygodni. A jeżeli chodzi o miesiączkę to dostałam po 3 tygodniach od zabiegu. Histeroskopie miałam odrazu po miesiączce.
 
reklama
Do góry