reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mnie się okres spóźnia od 4 kwietnia..tak miałam mniej więcej dostać i bóle były typowo jak na okres a go nie ma 🤷🏼‍♀️😃. Testowałam się ze 3 razy..ostatni raz wczoraj, ale negatywnie. Teraz jeszcze poczekam może do jutra/pojutrza i jak się nadal @ nie pojawi, przetestuję się ponownie 💁🏼‍♀️
 
reklama
Obstawiam, że tak może być. Kiedyś na jednym forum przeczytałam wypowiedź jednej dziewczyny, że chcesz dostać okres to idź na bete :d
No dokładnie tak jest 😂 ja akurat nie bardzo mogę sobie pozwolić na to, by nie wiedzieć o ciąży (musze zacząć brać leki jak tylko zajdę), więc testuję dość często i właśnie jak tylko pobiorą krew do badania to za chwilę przychodzi @🤦🏻‍♀️ Ale zrzucam to właśnie na ciśnienie i parcie na ciążę, po badaniu ten stres trochę odpuszcza, bo będę wiedzieć już na pewno i okres przychodzi ;)
 
No dokładnie tak jest 😂 ja akurat nie bardzo mogę sobie pozwolić na to, by nie wiedzieć o ciąży (musze zacząć brać leki jak tylko zajdę), więc testuję dość często i właśnie jak tylko pobiorą krew do badania to za chwilę przychodzi @🤦🏻‍♀️ Ale zrzucam to właśnie na ciśnienie i parcie na ciążę, po badaniu ten stres trochę odpuszcza, bo będę wiedzieć już na pewno i okres przychodzi ;)
To mam dokładnie tak samo ;)
 
Mnie się okres spóźnia od 4 kwietnia..tak miałam mniej więcej dostać i bóle były typowo jak na okres a go nie ma 🤷🏼‍♀️😃. Testowałam się ze 3 razy..ostatni raz wczoraj, ale negatywnie. Teraz jeszcze poczekam może do jutra/pojutrza i jak się nadal @ nie pojawi, przetestuję się ponownie 💁🏼‍♀️
Mi w pierwszej ciąży tez pierwsze dwa wychodziły negatywny, w dniu miesiączki plamienie a tydzień później już pozytywny test
 
Martwię się, że beta wyjdzie ujemna, mimo kilku pozytywnych testów, jest to możliwe? :( Robiłam pięć testów różnych firm
 
Tak samo, średnia długość 30 dni, ale często +/- 2 dni :) owu powinnysmy mieć w okolicach 16.04, wiec koło 12.04 zaczynam przygodę z testami owulacyjnymi :) bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie, znalazłam tez w okolicy ginekologa który monitoruje cykle na usg, ale musiałabym jeździć do miasta obok, bo u mnie raptem dwóch ginów ze średnimi opiniami i żaden z nich nie ma usg w gabinecie😳 ten cykl i tak traktuję jako „testowy”, przy kolejnym już będę mniej więcej wiedzieć z czym to się je ;)
Ja ok 15 mam owu. Okolo, bo nie wiem czy wyl wystąpi w tym cyklu i czy dokladnie tego dnia, czy mi.sie teraz cykl nie rozjedzie
 
reklama
Do góry