reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Przede wszystkim ja bym zrobiła betę żeby wykluczyć ze ciąży nie ma i poszłabym do ginekologa żeby @ wywołać, go to już masz chyba z tydzień spóźnienia.
Względem ostatniego miesiąca to już nawet ponad tydzień. Patrzyłam ostatnio na poprzednie lata to w 2017 miałam rekord 43dni w 2018 raz 41dni ale wtedy jeszcze nie byłam starająca, więc chyba zbytnio się tym nie przejmowalam.
 
reklama
Względem ostatniego miesiąca to już nawet ponad tydzień. Patrzyłam ostatnio na poprzednie lata to w 2017 miałam rekord 43dni w 2018 raz 41dni ale wtedy jeszcze nie byłam starająca, więc chyba zbytnio się tym nie przejmowalam.

Mogła być przesunięta owu, może cykl bezowulacyjny, może ciąża a testy do dupy. Sprawdź czy napewno nie ma ciąży i jak nie ma to do gina, da Ci coś na wywołanie, No chyba ze do tego czasu @ przyjdzie. Mi tez się zdarzyło mieć cykl 37 dni tak samo jak i 23 dni [emoji2368] bywa
 
Dziewczyny, u mnie 42dc, testy negatywne, okresu brak. Zastanawiam się, jakie badania zrobić. Co radzicie? Tsh robiłam na początku marca było 1,33.
Poszłabym na betę na Twoim miejscu, z reguły jak mi się tak spóźnia i już siedzę jak na szpilkach i pójdę na betę to następnego dnia przychodzi ta franca ;) stres także potrafi rozregulowac cykl.
 
Poszłabym na betę na Twoim miejscu, z reguły jak mi się tak spóźnia i już siedzę jak na szpilkach i pójdę na betę to następnego dnia przychodzi ta franca ;) stres także potrafi rozregulowac cykl.
Obstawiam, że tak może być. Kiedyś na jednym forum przeczytałam wypowiedź jednej dziewczyny, że chcesz dostać okres to idź na bete :d
 
Ja się zastanawiałam jak to jest z tymi lekami na torbiele? Miałam w styczniu po poronieniu torbiel 4x5cm i żadnych leków nie dostałam a jak się podpytywałem lekarza to powiedział ze same znikną Fakt po pierwszej 🐵 była już bardziej płaska torbiel a po drugiej już nic nie było ale od czego zależy ze dają leki albo nie?? 🤷‍♀️
Nie wiem od czego to zależy, może od lekarza i jego podejścia. Ja mam tylko jeden jajowód i to akurat przy tym jajniku gdzie jest torbielka :/ wiec nie chce czekać aż coś się stanie
 
Mogła być przesunięta owu, może cykl bezowulacyjny, może ciąża a testy do dupy. Sprawdź czy napewno nie ma ciąży i jak nie ma to do gina, da Ci coś na wywołanie, No chyba ze do tego czasu @ przyjdzie. Mi tez się zdarzyło mieć cykl 37 dni tak samo jak i 23 dni [emoji2368] bywa
No tak to masz rację, powodów może być mnóstwo. Jak dzisiaj do końca dnia nic się nie pojawi to jutro rano pójdę to w piątek jeszcze będę miała wynik. Sprawdzę jeszcze raz tsh przy okazji.
 
reklama
Do góry