reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
a ja mam pytanie, orientujecie się dziewczyny czy przed terminem miesiączki temperatura spada gwałtownie czy stopniowo?
bo miałam tak 37,2 37,3 37,1 dzisiaj 37 i dwa dni do terminu miesiączki
 
Cześć dziewczyny :) jestem tutaj nowa i to mój pierwszy post. Staramy się od 9 miesięcy, niestety bez skutku... Od jakiegoś pół roku cykl wydłużył mi się do 41 dni. Ginekolog twierdzi, że to nic takiego, że dopiero po roku bezskutecznych starań (po 30tce) będziemy robić badania. Czy któraś z Was ma również tak długie cykle?
 
Cześć :)
Nie udzielam się zbyt często, więc krótko opiszę sytuację.
Staramy się o dziecko od września 2020. Teraz jest 3 cykl z clo. Przy drugim monitoring - brak owulacji. Teraz przy trzecim z clo w poniedziałek tydzień temu w 10 dc pęcherzyk 1.32 , w środę nie mogłam iść na wizytę , w piątek 14 dc akurat już po owulacji. Przytulanki oczywiście były w dni płodne.
W poniedziałek wieczorem przy wizycie w wc zauważyłam na papierze niteczkę czerwoną i trochę różowego śluzu. Później już brązowy, wczoraj też brązowe plamienie i dziś rano. Dziś jest 19 dc. Sądzicie, że to może być plamienie implantacyjne czy z powodu owulacji ? Nigdy nie mialam plamień pomiędzy okresami.
Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedź. Może któraś z Was miała podobnie.
 
Cześć :)
Nie udzielam się zbyt często, więc krótko opiszę sytuację.
Staramy się o dziecko od września 2020. Teraz jest 3 cykl z clo. Przy drugim monitoring - brak owulacji. Teraz przy trzecim z clo w poniedziałek tydzień temu w 10 dc pęcherzyk 1.32 , w środę nie mogłam iść na wizytę , w piątek 14 dc akurat już po owulacji. Przytulanki oczywiście były w dni płodne.
W poniedziałek wieczorem przy wizycie w wc zauważyłam na papierze niteczkę czerwoną i trochę różowego śluzu. Później już brązowy, wczoraj też brązowe plamienie i dziś rano. Dziś jest 19 dc. Sądzicie, że to może być plamienie implantacyjne czy z powodu owulacji ? Nigdy nie mialam plamień pomiędzy okresami.
Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedź. Może któraś z Was miała podobnie.

Progesteron bym zbadała koło 7dpo [emoji6] może być niedomoga lutealna.
 
Powiem wam że jestem na siebie zła że zrobiłam dzisiaj ten test tylko się zdenerwowałam. Jutro idę rano do ginekologa zobaczyć jak progesteron. Modlę się żeby był w porządku. 🙏 test powtórzę za 5 dni wciąż jeszcze jest nadzieja. Ale powiem wam byłam twarda dopóki nie weszłam na Facebooka i nie zobaczylam że moja koleżanka ze szkolnych lat urodziła właśnie drugie dziecko 😭 dlaczego innym od razu się udaje ?
 
reklama
Do góry