reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, u mnie 42dc, testy negatywne, okresu brak. Zastanawiam się, jakie badania zrobić. Co radzicie? Tsh robiłam na początku marca było 1,33.
 
Dziewczyny, czy to co delikatnie przebija to fabryczna kreska? Ja z tych ślepych :D
 

Załączniki

  • jpgg.JPG
    jpgg.JPG
    5,6 KB · Wyświetleń: 142
  • jpg.JPG
    jpg.JPG
    15,8 KB · Wyświetleń: 148
Brałaś jakiś lek na torbielke? Ja mam na prawym jajnik 23 mm i dostałam leki i nie mogę się stymulować dopóki nie zniknie:/ wiec nie mogę się teraz starać :( w kwietniu mam wizytę kontrolna dopiero :/
Ja się zastanawiałam jak to jest z tymi lekami na torbiele? Miałam w styczniu po poronieniu torbiel 4x5cm i żadnych leków nie dostałam a jak się podpytywałem lekarza to powiedział ze same znikną Fakt po pierwszej 🐵 była już bardziej płaska torbiel a po drugiej już nic nie było ale od czego zależy ze dają leki albo nie?? 🤷‍♀️
 
Kompletnie nie wiem co wy widzicie w tym robieniu testów tak wcześnie 🙈 Też mnie zawsze kusi ale powstrzymuje mnie po pierwsze fakt, że jak zrobię kilka dni przed @ to i tak będę rozmyślać czy może jednak nie zrobiłam za wcześnie i dlatego nic nie wyszło. A po drugie to najzwyczajniej w świecie szkoda mi kasy 😅I widok jednej kreski jest dla mnie dołujący, więc po co się dołować 🙄 Kilka razy już miałam tak że miałam zatestować w dniu @, ale że zaczynała mi się z samego rana to nie musiałam się katować widokiem bieli a i przy okazji od kilku cykli testy leżą nieruszone i nie muszę dokupować 🤷‍♀️ Kompletnie nic mi nie zmieni fakt, czy będę wiedzieć o ciąży dwa dni wcześniej czy dwa dni później (rozumiem jak ktoś musi brać jakieś leki, to co innego). Jeśli jednak by się udało to cierpliwość jak najbardziej się przyda, bo w ciąży jeszcze będzie jej potrzeba bardzo dużo. 😊
 
Kompletnie nie wiem co wy widzicie w tym robieniu testów tak wcześnie 🙈 Też mnie zawsze kusi ale powstrzymuje mnie po pierwsze fakt, że jak zrobię kilka dni przed @ to i tak będę rozmyślać czy może jednak nie zrobiłam za wcześnie i dlatego nic nie wyszło. A po drugie to najzwyczajniej w świecie szkoda mi kasy 😅I widok jednej kreski jest dla mnie dołujący, więc po co się dołować 🙄 Kilka razy już miałam tak że miałam zatestować w dniu @, ale że zaczynała mi się z samego rana to nie musiałam się katować widokiem bieli a i przy okazji od kilku cykli testy leżą nieruszone i nie muszę dokupować 🤷‍♀️ Kompletnie nic mi nie zmieni fakt, czy będę wiedzieć o ciąży dwa dni wcześniej czy dwa dni później (rozumiem jak ktoś musi brać jakieś leki, to co innego). Jeśli jednak by się udało to cierpliwość jak najbardziej się przyda, bo w ciąży jeszcze będzie jej potrzeba bardzo dużo. 😊
Jakbym miała testy w domu to na 100% już bym zrobiła 😂 a ze nie mam to mnie nie kusi 😜 i grzecznie czekam ☺️
 
reklama
Do góry