reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jak długie masz cykle? może owulacja była późno ?
Pomylilam się, pierwszy test robiłam w 33dc a dziś jest 36. Owulacji właśnie nie wylapalam w tym miesiącu bo testy owulacyjne z allegro wyszły mi negatywne a robiłam do 23dc.Jedynie patrząc na śluz to bym powiedziała, że ok. 18-20dc bo potem już się zmienił na bardziej gesty ale dziwny ten cykl. I znowu takie dlugi:(
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 czy Wy też macie tyle pracy przed świętami 🥴? Od 7 do 17:00 siedzę i jeszcze się nie wyrabiam i do tego początek miesiąca, najwięcej papierkowej roboty 🙈

Cześć! :) U mnie wręcz przeciwnie, bo na przełomie miesiąca zazwyczaj mam mniej pracy. Ale za to w domu nadrabiam, bo już wczoraj zaczęłam przygotowania do ciast świątecznych i teraz już do soboty do późnej nocy codziennie będę siedzieć w kuchni 🙈
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 czy Wy też macie tyle pracy przed świętami 🥴? Od 7 do 17:00 siedzę i jeszcze się nie wyrabiam i do tego początek miesiąca, najwięcej papierkowej roboty 🙈
a daj spokój ciężko się wyrobić, porządki, praca zawodowa no szał jakiś
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 czy Wy też macie tyle pracy przed świętami 🥴? Od 7 do 17:00 siedzę i jeszcze się nie wyrabiam i do tego początek miesiąca, najwięcej papierkowej roboty 🙈
U mnie to samo, chociaż w zasadzie ja mam zawsze mase pracy u mnie w firmie :D
Ale to dobrze, wolę tak niż się nudzić i mieć za dużo czasu na myślenie :)
Miłego dnia dziewczyny!
A tak w ogóle, dziś mi się śniło, ze miałam takie grube kreski na testach ciążowych, tylko ukośne xD
Ale już się zastanawiałam, jak Mężowi powiem... niezłe prima aprilis :D
 
reklama
Do góry