reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny! Zrobiłam przed chwilą test ciążowy, bo coś się dziwnie ostatnio czuje i nie wiem czy mnie wzrok myli czy tam jest bledziutka drugą kreska?
 

Załączniki

  • 20210325_170535.jpg
    20210325_170535.jpg
    405,7 KB · Wyświetleń: 189
reklama
A ktory dzis masz dzien cyklu?
jakie objawy mialas Kochana?
W zasadzie to tydzień temu miałam okres, ale bardzo krótki i ubogi, więc cykl spisalam na straty. Ale czuje się okropnie zmęczona, tylko bym spala i zaczęłam często chodzić do łazienki, a pęcherz mnie nie boli...przed chwilą razem z testem owulacyjnym zrobiłam ciążowy i nie wiem Co o tym myśleć...
 
I jednak letrazol na mnie nie działa :(

Dostałam Fostimon do wstrzykiwania w brzuch codziennie przez 8 dni....
Czy któraś robiła sobie sama zastrzyki w brzuch?
 
reklama
Trzymam się, nie mam wyjścia. Przyczyny tu jest znak zapytania, płody genetycznie zdrowe były ale wyszła mi trombofilia i to mogło być przyczyną no i na samym początku covid.
echh, że też lekarze nie wysyłają na takie badania przed ciążą. Bardzo mi przykro:( dobrze, że chociaż teraz jesteś zdiagnozowana. Ja się już tak naczytałam, że w porozumieniu z doktor biorę foliany zamiast kwasu foliowego gdyby przypadkiem okazalo się, że mam mutację czegoś tam i przyjmuję też acard 75 właśnie żeby nie robiły się zakrzepy. Trzymaj się❤️ nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co przeszłaś💔💔💔
 
Do góry