reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jak dla mnie nie jest pozytywny z definicji, ale robiąc raz dziennie i mając krótki peak możesz przegapić szczyt. Tak jak ja w tym miesiącu bo się zapomniałam jednego dnia a następnego już chyba spadałam ze szczytu [emoji16] ale ja uzywam testów od miesięcy już, rownolegle z monitoringiem swego czasu wiec wiem jak to u mnie działa dość dobrze [emoji6]
to jak nie przegapić ? Ile razy powinno się robić te testy i w jakich godzinach ? Ja będę je testować pierwszy raz 🙂
 
O jak dobrze wiedzieć, że ktoś te testy testuje[emoji16][emoji16][emoji16]długo już je stosujesz?

Co drugi cykl od jakiegoś roku (naprzemienne z tymi z Rossmanna). Na razie nie trafiłam na felerne, ładnie pokazują owulację, tak bez wątpliwości 😊 nawet chyba wolę te od tych z Rosska. Jedyne co to jak robisz je codziennie przez kilka dni to te pierwsze zaczynają po 2-3 dniach lekko blednąć
 
ja w ogóle nie reagowałam na duphaston przy wywoływaniu, ani razu mi nie wywołał okresu. Musiałam brac cyclo na wywołanie.


A tak w sumie, myślicie ze jak będę w ciąży to on również nie będzie działał na progesteron? W styczniu byłam w ciąży i brałam dupka na proga ale nie wiem czy to był dobry pomysł skoro przy wywoływaniu on nie pomaga :/ jest jakiś inny zamiennik?
 
Hej dziewczyny, czy widzicie drugą kreskę na tym teście? Czy ja mam jakieś urojenia. Zawsze widziałam kreskę tylko przy C, a teraz chyba coś jest też przy T. Lekarz kazał testować jutro ale no nie wytrzymałam.
 

Załączniki

  • received_301501551318934.jpeg
    received_301501551318934.jpeg
    44,6 KB · Wyświetleń: 146
reklama
ja w ogóle nie reagowałam na duphaston przy wywoływaniu, ani razu mi nie wywołał okresu. Musiałam brac cyclo na wywołanie.


A tak w sumie, myślicie ze jak będę w ciąży to on również nie będzie działał na progesteron? W styczniu byłam w ciąży i brałam dupka na proga ale nie wiem czy to był dobry pomysł skoro przy wywoływaniu on nie pomaga :/ jest jakiś inny zamiennik?
Np. luteina.

Hej dziewczyny, czy widzicie drugą kreskę na tym teście? Czy ja mam jakieś urojenia. Zawsze widziałam kreskę tylko przy C, a teraz chyba coś jest też przy T. Lekarz kazał testować jutro ale no nie wytrzymałam.
Cień cienia chyba tam jest [emoji6]
 
Do góry