reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze! Kiedyś czytałam historie o kobiecie której nie otworzył się spadochron, nie wiedziała że jest w ciąży... połamała się cała ale ani jej ani dziecku nic poważniejszego się nie stało 😘 a jeśli chodzi o promieniowanie, na tak wczesnym etapie nie powinno chyba szkodzić, poza tym to było niezbędne dla Twojego zdrowia i po prostu musiałaś mieć też prześwietlenia 😊😘 miesiączka może Cie się również spóźniać z powodu stresu po upadku. Masz możliwość zrobić jeszcze jeden test?
Jutro raniutko zrobię właśnie....
 
reklama
Czy według was ten test owulacyjny z 10dc jest pozytywny ?
 

Załączniki

  • IMG_2158.jpg
    IMG_2158.jpg
    245,5 KB · Wyświetleń: 81
Dla porównania wklejam Ci moje, owulacje miałam 100% w tym terminie bo miałam potwierdzoną na monitoringu Zobacz załącznik 1250551
Właśnie u mnie też wychodziły zawsze takie ciemne dwie krechy. Teraz zwątpiłam bo zawsze rosło sobie a później spadało, nigdy nie było tak, ze ciemniejsza, jaśniejsza, ciemniejsza jaśniejsza. Zawsze mam Ok 14dc wiec tez byłoby dziwne tego 10dc. Wkurzają mnie te testy. Ostatni raz z nich korzystam 😂
 
Właśnie u mnie też wychodziły zawsze takie ciemne dwie krechy. Teraz zwątpiłam bo zawsze rosło sobie a później spadało, nigdy nie było tak, ze ciemniejsza, jaśniejsza, ciemniejsza jaśniejsza. Zawsze mam Ok 14dc wiec tez byłoby dziwne tego 10dc. Wkurzają mnie te testy. Ostatni raz z nich korzystam 😂
I tak w sumie przytulamy się co 2 dni, sprawdzam tylko z ciekawości 😈 ale więcej mam z nich wkurzania nich pożytku 😁
 
Czy według was ten test owulacyjny z 10dc jest pozytywny ?

Jak dla mnie nie jest pozytywny z definicji, ale robiąc raz dziennie i mając krótki peak możesz przegapić szczyt. Tak jak ja w tym miesiącu bo się zapomniałam jednego dnia a następnego już chyba spadałam ze szczytu [emoji16] ale ja uzywam testów od miesięcy już, rownolegle z monitoringiem swego czasu wiec wiem jak to u mnie działa dość dobrze [emoji6]
 
Jak dla mnie nie jest pozytywny z definicji, ale robiąc raz dziennie i mając krótki peak możesz przegapić szczyt. Tak jak ja w tym miesiącu bo się zapomniałam jednego dnia a następnego już chyba spadałam ze szczytu [emoji16] ale ja uzywam testów od miesięcy już, rownolegle z monitoringiem swego czasu wiec wiem jak to u mnie działa dość dobrze [emoji6]
Ja tylko testuje, nawet temperatury nie mierze, monitoringu tez nie miałam więc teraz mogę się tylko zastanawiać 😌 potestuję sobie do końca, może mocz był rozwodniony albo tak jak mówisz, może przegapiłam szczyt bo faktycznie raz dziennie sobie tylko testowałam i dzisiaj nawet później niż pozostałe dni bo normalnie 15:00 a dzisiaj przed 19. A w zeszłym miesiącu jak był szczyt, 24h później już była znowu bladziutka kreska, więc nie utrzymuje się długo
 
reklama
Do góry