reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Właśnie jutro rano zrobie....Dziekuje za otuchę ❤️

Bardzo słabo, najgorszy jest chyba dla mnie ból tych nerek... tak dziwnie promieniuje i boje się żeby się w środku jakiś krwiak nie zrobił... jak chodzę to ultra boli:(
Przy silnym stłuczeniu zawsze będzie ból 😘 nawet jeśli zrobi się krwiak to zawsze może się wchłonąć 🙂 trzymam kciuki, żeby wszystko było ok
 
Ogarnij kota 🤦 od kilku dni boli mnie jajnik, oczywiście ten z którego była owulacja i jestem 2-3 dni przed @. Mój najwierniejszy kot przyszedł, ugniatał mi dokładnie w tym miejscu gdzie bolało... ból odpuścił, kot poszedł ??? 🤷 No mistrz i po co komu nospa 😂
No jak zawsze kitku musi wszystko ogarniać 🙄 my ludzie z niczym nie umiemy sobie sami poradzić 😂 to była dawka kotonalu, działa bardzo przeciwbólowo 😜
 
Hej dziewczyny! Mam prośne o radę, bo Krotoszyn z prwnoscia taka sytuacje miał. Dziś 15 dc, dostałam krwawienia - taka żywa czerwona krew. Nie jest obfite- ale jest nie do przegapienia. Jestem w trakcie monitoringu. Wczoraj byłam na usg - największy pęcherzyk 14 mm. Żadnych torbieli. Na usg nie mam śluzu płodnego i endo dość cienkie w porównaniu do poprzednich cyklu w tym samym dniu( było 5 mm). Dziś mnie strasznie zmulilo, myślałam ze będę wymiotować.l, ale się obeszło bez. Nie wmawiam sobie niczego, ale zgłupiałam totalnie. po prostu nie mam pomysłów 🤷‍♀️. Pare lat wstecz miewałam plamienia w połowie cyklu, ale brunatne. Ręce opadają 😕. Wiem ze nie mam powodów, ale popłakałam się dzisiaj, póki nie było męża. Bo tyle lat, bo tak bardzo chce być w ciąży , bo znowu coś się rypie, bo za każdym razem jakiś nowy problem, bo wszystkie kuzynki dalsze i bliższe, które są młodzież ode mnie albo w ciąży albo ku kilkoro dzieci 🥺. Będę wdzięczna za porady jak ktoś miał tak samo. Kojenia wizytę mam we wtorek na usg.
 
Heeej. Co to za testy owu? Clear ? Czy jakie?! :D Moze sobie kupie takie!

To Presense z drogerii DM, nie wiem czy ta drogeria jest w Polsce, mieszkam w Niemczech 😁
Screenshot_20210320-213951_Samsung Internet.jpg
 
Ogarnij kota 🤦 od kilku dni boli mnie jajnik, oczywiście ten z którego była owulacja i jestem 2-3 dni przed @. Mój najwierniejszy kot przyszedł, ugniatał mi dokładnie w tym miejscu gdzie bolało... ból odpuścił, kot poszedł ??? 🤷 No mistrz i po co komu nospa 😂
A ja Ci powiem ze tydzien przed okresem jestwm i strasznie jestem głodna! 🥺🙉 Nigdy tak nie mialam i sie smieje z mezem ze jestem tydzien po owulacji i mam schizę, a ja i tak wiem, ze w tym miesiacu bedzie @ 😂
 
Ogarnij kota 🤦 od kilku dni boli mnie jajnik, oczywiście ten z którego była owulacja i jestem 2-3 dni przed @. Mój najwierniejszy kot przyszedł, ugniatał mi dokładnie w tym miejscu gdzie bolało... ból odpuścił, kot poszedł ??? 🤷 No mistrz i po co komu nospa 😂
Koty i psy mają coś chyba w sobie ze odbierają nam ból i smutek! 😂
 
reklama
Do góry