reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Tak bo ja mam problemy z tarczyca. I w sumie nigdy od nad o niej wiem nie myślałam pod kątem tego że ona może wszystko psuc

Nie jestem pewna czy tarczyca ma bezpośredni wpływ na progesteron, ponieważ go wytwarzają jajniki

Takie coś znalazłam na stronie jednej z klinik, może niebezpośrednio, ale to wszystko ma jakiś wpływ wzajemny na siebie. Koniec końców nie bez powodu ginekolodzy każą tarczyce badać [emoji3526]

IMG_6428.jpg



Niemniej, [mention]Weronika1212 [/mention] masz jakieś objawy mogące świadczyć o niedoborze progesteronu czy tylko twierdzisz tak na podstawie zbadanej tarczycy?
 
Widać że coś przebija. Jedziemy na tym samym wózku. U mnie bardzo podobna sytuacja wczoraj. Dziś się wstrzymałam. Jutro zrobię. A [emoji205]powinna być w teorii między sobota a poniedziałkiem.
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie [emoji16][emoji123][emoji7]
No to tez ale jutro jeszcze zrobię [emoji23] bo z każdym dniem ciemnieje tzn wczoraj robiłam to tylko pod światło widziałam. Tak sobie myślałam ze coś jest na rzeczy. Dzisiaj powtórzyłam 5 minut i cień widać patrząc na test nie trzeba pod żadne światło. I zobaczymy jutro [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Widać że coś przebija. Jedziemy na tym samym wózku. U mnie bardzo podobna sytuacja wczoraj. Dziś się wstrzymałam. Jutro zrobię. A [emoji205]powinna być w teorii między sobota a poniedziałkiem.
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie [emoji16][emoji123][emoji7]
No to jutro dzielimy się wynikami. A masz jakieś zmiany w organizmie
 
Dziewczyny u mnie @ miała przyjść wczoraj ale jak narazie ani widu ani słychu. Dzisiaj mam 40 dc. Zwykle mam cykle ok 36-39 dni (raz przy TSH 13 miałam szalony cykl który trwał 44 dni). Oczywiście już od paru dni mam wyimaginowane objawy ciążowe :D
Zrobiłam test przed chwilą ale niestety biel vizira ;) czułość niby 25. Powtórzę jutro z rana, dodam, że jeszcze nigdy w ciąży nie byłam, nie widziałam nawet cienia cienia. Jak jutro będzie negatywny to powtórzę po paru dniach. Niestety nie mam możliwości zrobienia bety.
Jeśli się nie uda to od nowego cyklu planuje spróbować oleju z wiesiołka.
 
Dziewczyny u mnie @ miała przyjść wczoraj ale jak narazie ani widu ani słychu. Dzisiaj mam 40 dc. Zwykle mam cykle ok 36-39 dni (raz przy TSH 13 miałam szalony cykl który trwał 44 dni). Oczywiście już od paru dni mam wyimaginowane objawy ciążowe :D
Zrobiłam test przed chwilą ale niestety biel vizira ;) czułość niby 25. Powtórzę jutro z rana, dodam, że jeszcze nigdy w ciąży nie byłam, nie widziałam nawet cienia cienia. Jak jutro będzie negatywny to powtórzę po paru dniach. Niestety nie mam możliwości zrobienia bety.
Jeśli się nie uda to od nowego cyklu planuje spróbować oleju z wiesiołka.
Najlepiej sprawić sobie test 10 i z rana. Ja na betę tez nie mam jak iść bo w Anglii siedzę
 
reklama
Do góry