reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć kochane kobitki... czytam wasze wiadomości już od dłuższego czasu. Bardzo Wam wszystkim kibicuje i trzymam za nas wszystkich kciuki aby najbliższe cykle były szczęśliwe. Z partnerem o dzidzie staramy się od stycznia dopiero, jednak ze względu na rozłąkę nie zawsze możemy trafić na te dni :);) Byłam ostatnio u ginekologa, na jednym jajniku pecherzyki ułożone w jeden wielki koral przypominają pcos. Ginekolog sama nie jest w stanie narazie potwierdzić, przepisała Ovarin. Wszystkie badania hormonalne są Ok, cytologia również. Narazie biorę ovarin i w następnym cyklu będziemy monitorować owulacje :) tak wiec jestem dobrej mysli. Wczoraj powinnam dostać @ a dziś z ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy cos tam widać??? Czy to moje urojenia hehe
Gratulacje :) duzo zdrowka :) dbajcie o siebie :)
 
Moze sie przedstawie jestem Agnieszka. Mamy juz 18 miesięczna córkę. W grudniu stracilismy ciąże (9 tydzien). Odpuscilismy starania na chwile. Od tego cyklu sie staramy. Mam nadzieje, ze sie uda :)
Dawno tu nie zagladałam a musze sie chyba wygadac bo nie ogarniam co sie dzieje.
Mianowicie powinnam dostac @ 2 marca od okolo 14 lutego pobolewal mnie brzuch jak na okres. Okres przyszedl 27 lutego w tym dniu bylo to plamienie klejnego dnia bylo srednie krwawienie. Kolejne 3 dni plamienie. Caly czas boli mnie brzuch I piersi, man zawroty glowy, mdlosci (czasami wymioty). Dzis robilam test rano wyszedl negatywny. Sluz bialy. (Zadnego swedzenia, bolus, pieczenia store mogloby wskazywac na infekcje) Nie wiem co o tym myslec.
Ginekolog kazal czekac czy przyjdzie nastepny @. Powinien byc za 14 dni. A ja wariuje ...
 
Hej dziewczyny :) Wczoraj wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, w południe kreska była ciemniejsza niz kontrolna (przytulanki były z rana), dzień wczesniej w południe bardzo prawie takiego samego koloru jak kontrolna. Dzisiaj juz negatowyny test kreska bladziutka. Ja wiem że nic nie gwarantuje owulacji ale nie o to mi chodzi. Test pozytywny czyli owulacja nastąpić powinna w ciągu 24-36h. Czyli dzisiaj ewentualnie jutro. Ale....wczoraj miałam bóle, ciagniecie jajków i wszystkiego co obok, dużo śluzu wodnistego i ciągnącego ewidentnie coś się dzialo. A dzisiaj juz śluzu mało, kremowy, bóle ustąpiły. Czy mogło to oznaczać ze ewentualna owulacja była jednak wczoraj? Przy tak bardzo ciemnej kresce? Czy to możliwe ze dopiero będzie jesli śluz juz sie zmienił. Pytam ponieważ nie wiem czy mam starego męczyć jeszcze jutro 🤣 nocki ma biedaczyna po 12h :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210307-130022_OvuFriend.jpg
    Screenshot_20210307-130022_OvuFriend.jpg
    121,3 KB · Wyświetleń: 78
  • Screenshot_20210307-131531_Gallery.jpg
    Screenshot_20210307-131531_Gallery.jpg
    187,5 KB · Wyświetleń: 76
Hej dziewczyny :) Wczoraj wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, w południe kreska była ciemniejsza niz kontrolna (przytulanki były z rana), dzień wczesniej w południe bardzo prawie takiego samego koloru jak kontrolna. Dzisiaj juz negatowyny test kreska bladziutka. Ja wiem że nic nie gwarantuje owulacji ale nie o to mi chodzi. Test pozytywny czyli owulacja nastąpić powinna w ciągu 24-36h. Czyli dzisiaj ewentualnie jutro. Ale....wczoraj miałam bóle, ciagniecie jajków i wszystkiego co obok, dużo śluzu wodnistego i ciągnącego ewidentnie coś się dzialo. A dzisiaj juz śluzu mało, kremowy, bóle ustąpiły. Czy mogło to oznaczać ze ewentualna owulacja była jednak wczoraj? Przy tak bardzo ciemnej kresce? Czy to możliwe ze dopiero będzie jesli śluz juz sie zmienił. Pytam ponieważ nie wiem czy mam starego męczyć jeszcze jutro 🤣 nocki ma biedaczyna po 12h :)
Jak miałaś śluz kremowy to znaczy już po owulacji, wiec wydaje mi się ze starania były wtedy kiedy trzeba ☺️
 
reklama
Witam Was dziewczyny ;) Obserwuje forum od pewnego czasu.. z mężem stwierdziliśmy,że chcemy dzidziusia.. . I w lutym zaczęły się nasze pierwsze starania. Cykle mam regularne, nigdy nie monitorowalam co prawda owulacji (bo nie mialam takiej potrzeby) Choc jestem osobą która gdy zbyt dużo czyta zaczyna sobie wkręcać. W czwartek 29dc zrobilam 1 test.. no i pojawiła się druga kreska.. choć usłyszałam na Tym forum gratulacje to i tak dalej po głowie mi chodziło, ze przeciez test mógł być wadliwy. Wczoraj 31dc powtórzyłam jeszcze dwa testy i dzisiaj jeszcze 1. CHOĆ gdybym miała w domu jeszcze jakieś testy to dalej bym testowała bo dalej mam brak pewności czy to ciąża 🙉
Teraz naczytalam się o ciążach biochemicznych,ze zaczynam mieć czarne wizje.
Kiedy umówić się do ginekologa?
I czy normalne ze tak na dole pobolewa? Mogę ratować się nospą?
Proszę o wyrozumiałość.. 🤗🤗🤗🙏🙏
 

Załączniki

  • Snapchat-457832285.jpg
    Snapchat-457832285.jpg
    1 019 KB · Wyświetleń: 137
Do góry