reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć kochane kobitki... czytam wasze wiadomości już od dłuższego czasu. Bardzo Wam wszystkim kibicuje i trzymam za nas wszystkich kciuki aby najbliższe cykle były szczęśliwe. Z partnerem o dzidzie staramy się od stycznia dopiero, jednak ze względu na rozłąkę nie zawsze możemy trafić na te dni :);) Byłam ostatnio u ginekologa, na jednym jajniku pecherzyki ułożone w jeden wielki koral przypominają pcos. Ginekolog sama nie jest w stanie narazie potwierdzić, przepisała Ovarin. Wszystkie badania hormonalne są Ok, cytologia również. Narazie biorę ovarin i w następnym cyklu będziemy monitorować owulacje :) tak wiec jestem dobrej mysli. Wczoraj powinnam dostać @ a dziś z ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy cos tam widać??? Czy to moje urojenia hehe
ja widzę kreskę ☺️
Może jutro bądź w dniu @ pójdź na betę 🙂 trzymamy kciuki!!
 
reklama
Cześć kochane kobitki... czytam wasze wiadomości już od dłuższego czasu. Bardzo Wam wszystkim kibicuje i trzymam za nas wszystkich kciuki aby najbliższe cykle były szczęśliwe. Z partnerem o dzidzie staramy się od stycznia dopiero, jednak ze względu na rozłąkę nie zawsze możemy trafić na te dni :);) Byłam ostatnio u ginekologa, na jednym jajniku pecherzyki ułożone w jeden wielki koral przypominają pcos. Ginekolog sama nie jest w stanie narazie potwierdzić, przepisała Ovarin. Wszystkie badania hormonalne są Ok, cytologia również. Narazie biorę ovarin i w następnym cyklu będziemy monitorować owulacje :) tak wiec jestem dobrej mysli. Wczoraj powinnam dostać @ a dziś z ciekawości zrobiłam test i nie wiem czy cos tam widać??? Czy to moje urojenia hehe
Kochana widać kreseczkę :) powtórz jutro test albo idź na krew ! Trzymam kciuki i koniecznie daj znać !!
 
Chyba na wszystkich jest napisane, ze kreska TESTOWA (ta sikana która ma ciemniec) ma być ciemniejsza lub równie ciemna niż kontrolna, przynajmniej ja się nie spotkałam z innymi [emoji13]
Testy owu tak samo jak ciążowe maja swoją czułość, dlatego jedne mogą odbarwiac się mocniej, inne mniej. No i w gruncie rzeczy testy owu wskazują poziom LH w moczu a nie sama owulacje.
Tak tak, ja rozumiem i wiem, ale wlasnie tak jak mowisz, sa testy rozne i o roznej czulosci i wiem tez ze bywaja takie "felerne" ze nawet jak jest ten dzien to kreska nie wybarwia sie az tak mocno jak powinna i to bywa mylace 🙂 Zawsze powinna byc tak samo samo ciemna lub ciemniejsza.
 
@Aga87lan trzymam za Cię kciuki i jak znajdziesz ten zloty środek to poproszę o receptę 😘😘😘😁😁😁😁
W tym cyklu obaliłem dwie flaszki wina i nic 🙈 ale ten cykl był taki zakręcony .. pierwszy po biochemie , do tego miałam antybiotyk .. lekarka kazała się jeden cykle wstrzymać wiec mąż kupił prezerwatywy .. a ja jak je widziałam dostawałam szału .. widział że jestem wyciekła to był przerywany .. raz może dwa zdażyło się „ normalnie „ byłam przed to rozdrażniona ! Teraz już powinno być lepiej ☺️
 
reklama
Tak tak, ja rozumiem i wiem, ale wlasnie tak jak mowisz, sa testy rozne i o roznej czulosci i wiem tez ze bywaja takie "felerne" ze nawet jak jest ten dzien to kreska nie wybarwia sie az tak mocno jak powinna i to bywa mylace [emoji846] Zawsze powinna byc tak samo samo ciemna lub ciemniejsza.

Niekoniecznie testy są felerne, może po prostu wyrzut LH nie jest aż tak duży, żeby tak intensywnie zabarwić kreskę [emoji6] są tu dziewczyny w ciąży, którym testy owulacyjne nigdy pozytywne nie wychodziły. Dlatego trzeba samemu sprawdzić jak działa na własnym przypadku [emoji13]
 
Do góry