reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kurcze... Ale jeśli lekarze dają nadzieje na zaplodnienie naturalne to chyba wiedza co mówią.. Trzymam kciuki aby się udało jak najszybciej. Może urlop się wam przyda?
Mam bardzo przyjemne życie, często bywam na urlopach, dopiero co wróciłam z Zanzibaru. Więc to chyba nie tutaj jest problem :(
Mam wrażanie, że mój lekarz uparł się na invitro i tylko do tego mnie stymuluje. Jak czytam posty dziewczyn na forum, to wiele z nich było w gorszej sytuacji i dały rade zajść w ciąże. Ja mam tylko podawany progesteron po owulacji i nic poza tym. A dodam, że lekarz nawet nie zlecił sprawdzenia jego poziomu.
:(
 
reklama
Mam bardzo przyjemne życie, często bywam na urlopach, dopiero co wróciłam z Zanzibaru. Więc to chyba nie tutaj jest problem :(
Mam wrażanie, że mój lekarz uparł się na invitro i tylko do tego mnie stymuluje. Jak czytam posty dziewczyn na forum, to wiele z nich było w gorszej sytuacji i dały rade zajść w ciąże. Ja mam tylko podawany progesteron po owulacji i nic poza tym. A dodam, że lekarz nawet nie zlecił sprawdzenia jego poziomu.
:(
To moze czas poszukać takiego lekarza który będzie lepszy od tego? Bo nie ma co czekac na to az wkoncu zdecyduje Cke wyslac na badanie progesteronu... Jak sie nie czujesz dobrze przy nim to tym bardziej rozwaz zmiane lekarza.
 
Mam bardzo przyjemne życie, często bywam na urlopach, dopiero co wróciłam z Zanzibaru. Więc to chyba nie tutaj jest problem :(
Mam wrażanie, że mój lekarz uparł się na invitro i tylko do tego mnie stymuluje. Jak czytam posty dziewczyn na forum, to wiele z nich było w gorszej sytuacji i dały rade zajść w ciąże. Ja mam tylko podawany progesteron po owulacji i nic poza tym. A dodam, że lekarz nawet nie zlecił sprawdzenia jego poziomu.
:(

Zastanowiłabym się nad ewentualna druga konsultacja u innego lekarza. Mojego znajomego koleżanka tez ma przedwczesne wygasanie jajników i cały czas jest na antykoncepcji, aby owu się nie odbywała, a jak będzie chciała zajść w ciąże, to ma dać znać, odstawia anty i od razu biorą się z lekarzem do działania. Nie wiem, jaki jest plan dokładnie, bo dziewczyny osobiście nie znam, ale patrząc na rok z Twojego nicka jesteś młoda, przy tak niskim AMH nie wiem, czy nie wskazane by było coś więcej niż progesteron [emoji6] niestety czas działa tu na Twoja niekorzyść, chyba warto podjąć jakieś konkretne działania, obmyślić jakiś plan. Inne badania robiłaś?
 
Zastanowiłabym się nad ewentualna druga konsultacja u innego lekarza. Mojego znajomego koleżanka tez ma przedwczesne wygasanie jajników i cały czas jest na antykoncepcji, aby owu się nie odbywała, a jak będzie chciała zajść w ciąże, to ma dać znać, odstawia anty i od razu biorą się z lekarzem do działania. Nie wiem, jaki jest plan dokładnie, bo dziewczyny osobiście nie znam, ale patrząc na rok z Twojego nicka jesteś młoda, przy tak niskim AMH nie wiem, czy nie wskazane by było coś więcej niż progesteron [emoji6] niestety czas działa tu na Twoja niekorzyść, chyba warto podjąć jakieś konkretne działania, obmyślić jakiś plan. Inne badania robiłaś?
U mnie były wyniki super ,tylko wit d niedobór ,męża wyniki się poprawiły i lekarz mówił ze możemy naturalnie się starać bo szanse są , a jak się nie uda w 3 msce to dopiero inseminacja , mam tylko Stymulację clo dobry lekarz to podstawa , mnie te klinikę polecił Mój Dr . Narazie w ciąże nie zaszłam , ale już ich podejście mogę polecić
 
U mnie były wyniki super ,tylko wit d niedobór ,męża wyniki się poprawiły i lekarz mówił ze możemy naturalnie się starać bo szanse są , a jak się nie uda w 3 msce to dopiero inseminacja , mam tylko Stymulację clo dobry lekarz to podstawa , mnie te klinikę polecił Mój Dr . Narazie w ciąże nie zaszłam , ale już ich podejście mogę polecić

A no to jak macie opracowany plan działania to dobrze [emoji3526] trzymam kciuki, żeby clo jednak zrobiło rewolucje i żebyś nie musiała doczekać inseminacji [emoji108]
 
reklama
Dziewczyny nurtuje mnie takie pytanie .. przepraszam jeśli którąś z Was to zaboli ale mnie to nurtuje kurde .. jak doszliście do tego że macie takie problemy ? W sensie że macie problemy aby zajść w ciąże z różnych powód ? Czy to wyszło od razu na jakimś usg ? Czy w badaniach krwi ? Czy po jakimś czasie starań? Czy macie już dzieci i po tym coś się zaczęło dziać ? Może to głupie pytania ale po prostu jestem ciekawa i chciałabym mieć bardziej otwarte oczy ..
 
Do góry