reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny, byłam dziś na monitoringu owu, mamy dwa piękne pęcherzyki 11 i 12mm na prawym jajniku, tam gdzie ostatnio było ciałko krwotoczne.[emoji177] Endometrium 5.5mm. Nie jest troszkę za chude? Jakie powinno być w okolicy owu? Jestem w 10d.c., pewnie jeszcze troszkę urośnie, ale chciałabym mieć jakieś porównanie [emoji4]
Miłego dnia wszystkim!

Jeszcze jakieś 5 dni plus minus do owu wiec wszystko wyglada ok. Endo koło 8-9 słyszałam ze jest wypaśne na owu [emoji16]
 
Cieszę się [emoji846][emoji846]
Ja też mam bardzo dobrego lekarza [emoji846][emoji846]
Pozdrawiam

To pogadaj z nim o tym endo bo jest naprawdę za duże, przed samym złuszczaniem (miesiączka) zwykle nie osiąga się takich rozmiarów. Niestety z endo to nie jest tak ze im większe tym lepsze. Lepiej to omówić [emoji6]
 
Miałyście kiedyś badanie po stosunku? Lekarz kazał mi w 12dc przyjść na badanie 2h po baraszkowaniu, żeby sprawdzić jak ruszają się plemniki. Partner miał już robione badania nasienia i wynik był okej.
Dzisiaj trafiłam na wizytę w 1dc, mimo krwawienia lekarz i tak zrobił mi usg i wyszło, że moje endo wygląda jakbym była w 8dc i w ogóle na usg nie widać ze mam [emoji85]
Ogólnie to dostałam clo od 4 do 8dc a potem estrofem. Czeka mnie kolejny monitoring więc here we go again [emoji4] oby wiosna nam sprzyjała
 
reklama
Do góry