reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kochane a ja mam taką zagwozdkę: klinika leczenia niepłodności wykryła mi na badaniach krwi niedobór żelaza (jestem wegetarianką, może ma to związek) i witaminy D3. Dostałam D3 20 tys. jednostek i oczywiście żelazo jako suplementacja. Czy któraś z Was ma takie doświadczenie że np po wyrównaniu poziomu D3 czy żelaza zobaczyła na teście te 2 upragnione kreseczki? 🤔
 
U mnie 27 dc (cykle 29dniowe), już czuje że ogrom stresów w pracy wpłynie na 🙉 3 dni do okresu, A u mnie nic. Zero standardowego bólu piersi, bólu podbrzusza. Niech to gęś kopnie!
 
Kochane a ja mam taką zagwozdkę: klinika leczenia niepłodności wykryła mi na badaniach krwi niedobór żelaza (jestem wegetarianką, może ma to związek) i witaminy D3. Dostałam D3 20 tys. jednostek i oczywiście żelazo jako suplementacja. Czy któraś z Was ma takie doświadczenie że np po wyrównaniu poziomu D3 czy żelaza zobaczyła na teście te 2 upragnione kreseczki? 🤔

Czytałam, że niedobór żelaza może wpływać na zaburzenia owulacji i jakość komórek jajowych przez co obniża płodność, więc trzymam kciuki że jak już uda Ci się wyrównać jego poziom to zobaczysz dwie kreseczki! ✊
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa 🤭
Staramy się z mężem od 3 lat, powoli siada mi psychika i mam wrażenie że nikt z bliskich mnie nie rozumie więc postanowiłam poszukać wsparcia u Was... Jak to się mówi dopóki sam nie doświadczysz to nie wiesz o czym mowa 😉 wczoraj zaczęłam kurację Letrozolem, w piątek mam iść na USG i ewentualny zastrzyk, trzymajcie kciuki ✊ Kilka cyklów miałam stymulowanych Klomifenem ale dało mi tyle co łykanie tic-taców 😐

Kciuki za udany cykl i lepszy stan psychiczny. 👍😀
 
Hej dziewczyny :-)
Gratulacje dla nowych zarażonych CIĄŻVID-21 [emoji3590]
U mnie od niedzieli rozkręca się [emoji85] i coś się rozkręcić nie może. Mam brązowe plamienia, czasem pojawi się krew, której dzisiaj jak na złość pojawiło się trochę więcej. Dzisiaj mam wizyte u gina, pewnie dostanę clo na przyszły cykl. Najgorzej, jak do popołudnia zaleje mnie czerwona rzeka i nici z badania. [emoji85] według średniej moich ostatnich cykli powinnam dostać za 3 dni, a tu takie psikusy.
Złośliwa ta babska natura
 
Kochane a ja mam taką zagwozdkę: klinika leczenia niepłodności wykryła mi na badaniach krwi niedobór żelaza (jestem wegetarianką, może ma to związek) i witaminy D3. Dostałam D3 20 tys. jednostek i oczywiście żelazo jako suplementacja. Czy któraś z Was ma takie doświadczenie że np po wyrównaniu poziomu D3 czy żelaza zobaczyła na teście te 2 upragnione kreseczki? 🤔
mi lekarz zalecił suplementować żelazo i witaminę d3 ;) kazał wykupić SZELAZO ;) dopiero pierwszy cykl i w sobotę testuje wiec nie wiem ale juz biorę 2 mjesiace .
 
reklama
Cześć Staraczki, widzę znajome nicki😊 pamiętacie mnie? We wrzesniu ciąża biochemiczna. Ale sie nie poddajemy. okres był 11 lutego, 20 lutego przytulanki, i chyba mialam wczsaniej owulacje tj 21.02,na to wskazywal śluz z nitkami krwi, potem już nic na to nie wskazywało. Od 25 lutego pobolewa mnie brzuch jak na @ codziennie, ale jakos za wcześnie na bóle.,od dziś piersi po bokach, senność, od 3 dni temp 37. Tamtym razem tez tak mialam ale nie ch e się e nakręcać. Czy jak jutro bym poszla na bete to juz by wyszła?(21 dc), mam regularne co 27,28 dni. Bo na test sikany to za wszesnie.
Pozdrawiam
Karola
 
Do góry