reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć Staraczki, widzę znajome nicki😊 pamiętacie mnie? We wrzesniu ciąża biochemiczna. Ale sie nie poddajemy. okres był 11 lutego, 20 lutego przytulanki, i chyba mialam wczsaniej owulacje tj 21.02,na to wskazywal śluz z nitkami krwi, potem już nic na to nie wskazywało. Od 25 lutego pobolewa mnie brzuch jak na @ codziennie, ale jakos za wcześnie na bóle.,od dziś piersi po bokach, senność, od 3 dni temp 37. Tamtym razem tez tak mialam ale nie ch e się e nakręcać. Czy jak jutro bym poszla na bete to juz by wyszła?(21 dc), mam regularne co 27,28 dni. Bo na test sikany to za wszesnie.
Pozdrawiam
Karola
Cześć, dla mnie zdecydowanie za wcześnie na betę 😊
 
reklama
Hej Dziewczyny :) sledzilam watki Staraczek 2020 i jako ze moj Maluszek urodzil sie 10.02 to chcialabym oddac komus za darmo (trzeba tylko pokryc koszt przesylki) testy owulacyjne, moze ktorejs z Was sie przydadza.

Mam do oddania 13 paskow Clearblue (wazne do lipca oraz listopada 2021) wraz z nieodpakowanymi czytnikami oraz 20 paskow One Step (wazne do sierpnia 2021) - caly zestaw na zdjeciu. Jesli ktoras z Was jest zainteresowana to prosze o kontakt w wiadomosci prywatnej to ustalimy szczegoly wysylki :)
 

Załączniki

  • 1F300BD0-88F2-43FB-87CA-F10BD9B9C4C6.jpeg
    1F300BD0-88F2-43FB-87CA-F10BD9B9C4C6.jpeg
    199,6 KB · Wyświetleń: 115
Cześć Staraczki, widzę znajome nicki😊 pamiętacie mnie? We wrzesniu ciąża biochemiczna. Ale sie nie poddajemy. okres był 11 lutego, 20 lutego przytulanki, i chyba mialam wczsaniej owulacje tj 21.02,na to wskazywal śluz z nitkami krwi, potem już nic na to nie wskazywało. Od 25 lutego pobolewa mnie brzuch jak na @ codziennie, ale jakos za wcześnie na bóle.,od dziś piersi po bokach, senność, od 3 dni temp 37. Tamtym razem tez tak mialam ale nie ch e się e nakręcać. Czy jak jutro bym poszla na bete to juz by wyszła?(21 dc), mam regularne co 27,28 dni. Bo na test sikany to za wszesnie.
Pozdrawiam
Karola

Cześć :) Myślę, że to jeszcze za wcześnie :)
 
Hej Dziewczyny :) sledzilam watki Staraczek 2020 i jako ze moj Maluszek urodzil sie 10.02 to chcialabym oddac komus za darmo (trzeba tylko pokryc koszt przesylki) testy owulacyjne, moze ktorejs z Was sie przydadza.

Mam do oddania 13 paskow Clearblue (wazne do lipca oraz listopada 2021) wraz z nieodpakowanymi czytnikami oraz 20 paskow One Step (wazne do sierpnia 2021) - caly zestaw na zdjeciu. Jesli ktoras z Was jest zainteresowana to prosze o kontakt w wiadomosci prywatnej to ustalimy szczegoly wysylki :)
ja już na ten cykl zaopatrzona! i mam cichą nadzieję, że więcej mi nie będzie trzeba! Ale to bardzo miło z Twojej strony! ❤️ ❤️
 
Z ciekawości zapytam, Dziewczyny z II kreseczkami, wszystkie mieliście plamienie implantacyjne?
ja nie miałam,
za to czułam dziwne przewracanie się w jajnikach tydzień po, przed samą datą spodziewanej @ byłam już maks senna, że musiałam sobie 1 drzemkę robić w ciągu dnia, no i na kibelek latałam 100razy dziennie chyba :p piersi nic a nic nie bolały (ale u mnie przed okresem też totalnie nic nie bolą) a i byłam ostro spokojniejsza, serio nic mnie nie denerwowało, przy jakiś sprzeczkach z mężem pewnie już normalnie byłby wisk a wtedy byłam niesamowitą oazą spokoju :p
 
Hej dziewczyny u mnie w tym cyklu to jakieś anomalie 🤣 w 25dc zaczęłam delikatnie plamić na brązowo wczoraj 26dc tez plamienie ale to takie ze wkładka by wystarczyła dzisiaj 27dc dzień przed miesiączka cisza 😁 zazwyczaj plemilam dzień czasami 2 dni przed @ i plamienie zawsze się rozkręcało aż jestem ciekawa co jutrzejszy dzień przyniesie czy ta @ przyjdzie czy już będzie taka cisza 😁
 
reklama
Czytałam, że niedobór żelaza może wpływać na zaburzenia owulacji i jakość komórek jajowych przez co obniża płodność, więc trzymam kciuki że jak już uda Ci się wyrównać jego poziom to zobaczysz dwie kreseczki! ✊
Dzięki, też mam nadzieję że w końcu się uda! ✊ na razie pozostaje mi cierpliwie łykać suplementy 😁
 
Do góry