reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To było twoje pierwsze dziecko? Ile teraz się już staracie?
Ja rok temu straciłam córkę, a w grudniu poroniłam. Teraz się staramy już 3cykl
Nie mam dwójkę ale z byłym partnerem... A teraz dwie straty pod rzad. Z synem w 17tyg... U nas ciężko że staraniami.. Małego pochowałam w listopadzie więc po 3 miesiączkach dostałam zielone światło do starań... Tak naprawdę mój przyjechał bo według obliczeń były płodne jajniki bolały śluz był i tak nie wyszło... Jutro idę do mojej gin... Z wynikami.. Zobaczymy co mi powie.. Trombofillia zbadana mam mthfr i pai 1 homo..
 
Ja tak teraz mam i to był jeden z objawów które bezpośrednio wskazywały, że coś jest na rzeczy. Nigdy nie mam bóli miesiaczkowych wcześniej niż dzień przed @, a tym razem czułam skurcze na tydzień przed spodziewanym terminem @, bardzo czułam też pracę jajników. Jak czytałam to sprawia relaksyny, hormonu który powoduje rozluźnienie tkanek, żeby ciało mogło pomieścić rosnące bobo.
Kurcze to ciekawe, ta teoria mnie przekonuje:)
 
Kiedyś jak się miało naście lat albo tuż po 20... to się myślalo ze kazde współżycie prowadzi do ciąży, nawet z zabezpieczeniem🤭 był strach nawet jeden dzien się okres spoznial.... a teraz czlowiek sobie uświadamia, że to wszytsko nie jest takie proste 😏😏
Dokładnie... Z roku na rok coraz gorzej.. Trudniej.. Nie wiem ile macie lat dziewczyny ale ja już po 30stce więc czas goni
 
Kiedyś jak się miało naście lat albo tuż po 20... to się myślalo ze kazde współżycie prowadzi do ciąży, nawet z zabezpieczeniem🤭 był strach nawet jeden dzien się okres spoznial.... a teraz czlowiek sobie uświadamia, że to wszytsko nie jest takie proste 😏😏
Dokładnie .... ja mam takie samo wrażenie niestety :(
 
reklama
Do góry