reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie było mnie na listopadowej więc nie mogę się wypowiedzieć [emoji28][emoji28] raz się żyje [emoji28]

Wątki fajne z reguły, ale ciśnienie jakie czasem się tam tworzy jest nie na moje nerwy. Mam nadzieje, ze jest lepiej niż było [emoji6] liczę ze i tu będziecie się chwalić kreseczkami [emoji13]
 
oczywiście! Ja w ogole myśle, że teraz trzydziestka to stara dwudziestka i tego się trzymam cały czas, nie tylko jeżeli chodzi o macierzyństwo 😉
Mam 33 lata. Na wizycie u gina, wspomniałam o moim wieku, że goni mnie czas. Gin powiedział, że teraz wiek to nie problem, całkiem niedawno zakładał kartę ciąży 44-latce. Dziewczyny pamiętajcie, wiek to tylko liczba. Najważniejsze jest to, jak czujemy się "same z sobą". Bez względu na wiek, powinnyśmy akceptować same siebie i brać z życia pełnymi garściami 😊
 
Mam 33 lata. Na wizycie u gina, wspomniałam o moim wieku, że goni mnie czas. Gin powiedział, że teraz wiek to nie problem, całkiem niedawno zakładał kartę ciąży 44-latce. Dziewczyny pamiętajcie, wiek to tylko liczba. Najważniejsze jest to, jak czujemy się "same z sobą". Bez względu na wiek, powinnyśmy akceptować same siebie i brać z życia pełnymi garściami 😊

Ja też 33, a mój organizm działa jak 100+. 😀
 
Od przyszłego cyklu chce zacząć stosować olej z wiesiołka. W jakiej dawce go najlepiej stosować?:)

IMG_6179.jpg
 
reklama
Mam 33 lata. Na wizycie u gina, wspomniałam o moim wieku, że goni mnie czas. Gin powiedział, że teraz wiek to nie problem, całkiem niedawno zakładał kartę ciąży 44-latce. Dziewczyny pamiętajcie, wiek to tylko liczba. Najważniejsze jest to, jak czujemy się "same z sobą". Bez względu na wiek, powinnyśmy akceptować same siebie i brać z życia pełnymi garściami [emoji4]

Im się fajnie gada ale niekoniecznie chciałabym być 62 letnia matka 18 latka [emoji2368] z różnych przyczyn wcześniej nie mogłam zajść w ciąże, a jak już mogę to nie chce czekać i tracić czasu, jakbym miała 25 lat to spoko, ale nie mam już od dawna.
 
Do góry