reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Bardzo ciężko nie dość że narzeczony za granicą teraz okres się przesunął... Nie zgramy się z jego przyjazdami na pewno.. 😔
no czasem tak jest, mój mąż tez pracował za granicą, nie obserwowałam cyklu, nie planowałam ciąży i zaskoczyło... chyba głowa faktycznie ma duże znaczenia :/ przyjaciółka zaliczyła wpadkę kolejnego dnia po zakończonej miesiączce i jest pewna ze tylko wtedy współżyli bez zabezpieczenia 🤷‍♀️
 
reklama
Czesc Dziewczyny, a u mnie 3dc. Okres mnie bardzo zaskoczyl bo pojawil sie tydzien wczesniej niz powinien. Czekam na wyniki wamazu i jesli beda ok to w tym cyklu badanie droznosci.
Ja też okres tydzień szybciej, dzisiaj 5dc. Powodzenia z wynikami. Oby było wszystko ok🤞odezwij się po.
 
Dziewczyny a u Was też śluz tak się zmienia od owulacji do miesiączki? U mnie w tym cyklu po owulacji przez parę dni był bardziej wodnisty i mlecznobiały, potem parę dni sucho i dzisiaj 5 dni przed miesiączka rano gesty i lekko żółty. Kiedyś wgl nie zwracałam na to uwagi ale odkad się staramy to obserwuję to:)
 
Mi flo właśnie na dziś wyznaczył @ stad ten test. A rozebrałam test bo przez ten plastik na zdjeciu NIC nie było widać. Może faktycznie fabryczna. Poczekam to 5 dni albo jak @ przyjdzie, a jak nie to zrobię dopiero wtedy betę. Nigdy nie miałam tego testu wiec może to faktycznie fabryczna na innych jej nie było i mnie mogła zmylić. Nie wiem już nawet jaka to czułość bo wyrzuciłam opakowanie. Zostało tylko czekanie 😃
 
Dziewczyny a u Was też śluz tak się zmienia od owulacji do miesiączki? U mnie w tym cyklu po owulacji przez parę dni był bardziej wodnisty i mlecznobiały, potem parę dni sucho i dzisiaj 5 dni przed miesiączka rano gesty i lekko żółty. Kiedyś wgl nie zwracałam na to uwagi ale odkad się staramy to obserwuję to:)
Mam tak samo, a dzisiaj też 5 dni do okresu mi zostały :)
 
Dziewczyny a u Was też śluz tak się zmienia od owulacji do miesiączki? U mnie w tym cyklu po owulacji przez parę dni był bardziej wodnisty i mlecznobiały, potem parę dni sucho i dzisiaj 5 dni przed miesiączka rano gesty i lekko żółty. Kiedyś wgl nie zwracałam na to uwagi ale odkad się staramy to obserwuję to:)
hmm.. ja aż tak się nie zagłębiałam nigdy bo dopiero od tego cyklu zaczęliśmy starania ale zawsze gdy miałam dni płodne i owulacje to śluz był przeźroczysty i ciągnący, po okresie/ tuż przed okresem - biały lekko serkowaty bądź mleczny 🤔 w tym cyklu kompletnie nie wiem bo śluz płata figle akurat jak mi zależy🙈
 
reklama
Do góry