reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam JeszcE 2 zdj może coś zobaczycie ale moj aparat ciężko łapie w ogóle ostrość
 

Załączniki

  • IMG_6079.jpg
    IMG_6079.jpg
    59,2 KB · Wyświetleń: 117
  • IMG_6080.jpg
    IMG_6080.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Mi po covidzie wszystko się przesunęło o tydzień 🤷

Tak też czytałam, któraś z dziewczyn (przepraszam, nie pamietam nicku) też ostatnio pisała że przesunął się jej o 7 dni. U mnie już leci 9 dzień spóźnienia i od 1,5 tygodnia mam bóle jak na okres i co chwilę wrażenie ze już się zaczyna więc lecę sprawdzać a tam pusto 🙄🙄🙄


Ja niestety nic tu nie widzę. Dla mnie jedyna druga kreska jaka jest to ta o której pisały dziewczyny wcześniej. Może na żywo bardziej widać tą, o którą Ci chodzi a zdjęcie jej nie uchwyciło ;)
 
Kochana miałam podobnie 🙈 wszystko się u mnie zmieniło jak zaszłam w ciąże w tamtym roku (niestety pozamaciczna). Obudziło się we mnie macierzyństwo prłną parą 😍. Luty będzie naszym pierwszym cyklem starań . Mam nadzieje ze udany . Za 3 miesiące będę mieć 33 lata . Trzymam kciuki
Również mocno trzymam kciuki, u mnie nadchodzi okres, śluz zabarwia się na różowo 😐 No cóż nowy cykl nowa szansa! Szukam właśnie oleju z wiesiołka może zdziałać cuda🥰
 
Jak bym o sobie czytała!
Też niedawno poczułam instynkt. W listopadzie zaczęliśmy się starać. Pierwszy cykl od razu sie udał ale niestety ciąża się nis utrzymała. Teraz pierwszy cykl po poronieniu ale na ten sie nie nastawiam. Jutro ma być @. I nie mogę się na niczym innym skupić jak tylko na zajściu w ciążę. Internet przeczytany chyba caly 🙈😹
Powodzenia życzę bardzo!

I miłego dnia w poniedziałek dziewczyny! ❤️
Mam identycznie 🙈 Bardzo mi przykro, ale jeszcze będziemy w tej ciąży 💪😘
 
Hej :) oh to prawie podobnie jak ja ;) z tym że my już mamy jedną córkę ... zaraz kończy 10 lat i przez te 10 lat nie chciałam więcej dzieci ... mąż mówił ze jestem egoistką ... i że jedno to za mało , czas pomyśleć o młodej .. może będzie jej raźniej w życiu ? Ale boje się różnicy wieku .. 5 stycznia wyciągnęłam spirale , 28 test był pozytywny ( w moje urodziny ) M się śmiał że zrobił mi taki prezent że przez kolejne dziesięć lat ma prezenty z głowy 🙈 ale niestety pare dni później okazało się że to ciąża biochemiczna 🙁 Mimo próśb mojej Pano gin, postanowiłam nie czekać miesiąc i żuć normalnie .. za 10 dni powinnam testować .. ale od wczoraj czuje się dziwnie .. tak jak zeszłym razem .. czuje że coś się dzieje .. chyba ze mój organizm Plata mi figle
Ja mam silne PMS i mojorganizm co miesiąc wysyła sygnały jakby coś się działo i jest mi ciężko odróżnić. Na pewno się uda, a różnica wieku nie przejmuj się, mój brat od mojej siostry jest 11 lat starszy i odprowadzał młodą do przedszkola. Na pewno będziesz mieć ogromną pomoc ❤️
 
reklama
Do góry