reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam silne PMS i mojorganizm co miesiąc wysyła sygnały jakby coś się działo i jest mi ciężko odróżnić. Na pewno się uda, a różnica wieku nie przejmuj się, mój brat od mojej siostry jest 11 lat starszy i odprowadzał młodą do przedszkola. Na pewno będziesz mieć ogromną pomoc ❤️
Widzisz .. ja przez 10 lat nie wsłuchiwałam się w mój organizm, z spiralą nie było potrzeby ... to jest dla mnie naprawdę nowość 🙈 jak zaszłam z córką w ciąże to pamietam że trzy miesiące wcześniej odstawiłam anty .. ciąża była bezproblemowa . Mam cichą nadzieje że dane jest mi mieć jeszcze dzieci i że jak w styczniu od razu zaskoczyłam to jeszcze się uda .. ze wina biochemii leżała tylko w „ nieuregulowanej macicy „ że potrzebowało wszystko jednego normalnego cyklu aby wrócić do normy i lada moment się uda .. ale jak już człowiek się w to wkręci to wyszukuje wszystko co może wysyłać sygnał i się nakręca ...
 
reklama
Jak możesz to idź na bete albo jutro rano zrób z innej firmy[emoji6]
Przedwczoraj bodajże jedna dziewczyna na innym wątku też miała taki cień i niestety to była testowa[emoji19]co nie oznacza, że i u Ciebie tak będzie [emoji6][emoji6][emoji6] bo jednak u wielu dziewczyn cienie to same początki ciąży. I życzę Tobie tego z całego serca ale lepiej sprawdzić [emoji4] no i w razie co się nie załamałuj bo masz jeszcze kilka dni do wredoty więc wszystko może się zdarzyć [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Nigdy takiej nie miałam a testowałam sporo wiec ja ja widzę [emoji23][emoji3526]
 
Ja się dostałam, ale przeciwnicy w postaci emerytów byli silni, ledwo wygrałam 🤣 szkoda że się nie dostałaś, będziesz jeszcze próbować w kolejne dni? Ja mam to szczęście że pracuję z domu i mam świetną szefową, która jak coś to wybaczy spóźnienie 😅
Tak, tak jutro idę, bo na środę mam endokrynologa i wolę mieć aktualne wyniki tarczycy 😉
 
Poniedziałek mija pracowicie, niby wczoraj miałam miec owulacje bo cykle w miarę regularne( 28 dni). Zazwyczaj czuje ze mam owulacje, organizm daje lekkie sygnały a w tym cyklu kiedy rozpoczęliśmy starania , jak ręką odjął, nie wiem czy jestem juz po czy przed ...🙈🙈 mam nadzieje ze się wstrzeliliśmy 😅
 
Cześć dziewczyny witam się i ja... Strata synka w listopadzie 17tydz... Teraz podjęliśmy decyzję o staraniach niestety luty nie przyniósł dobrych wieści.. Okres się pojawił trzy dni wcześniej. 🥺
będzie dobrze! , tez jestem po stracie tyle że ciąża pozamaciczna i tylko jeden sprawny jajowod 😪 trzeba myśleć pozytywnie choc czasami jest bardzo ciężko...
 
reklama
Do góry