reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Lepiej nie pytać. Jestem raz wkurzona, raz radosna, raz chce mi się płakać. Rano najgorzej. Wstalam z dobrym humorem. Az tu nagle benc i do wszystkiego zaczelam się dopierdzielac. Wczoraj mialam podobnie. Jak mi się zwrocilo uwage to wyłam jak kojot. 🙈🙉
Przybijam piątke!🤚 skąd ja to znam😂
 
reklama
Dziewczyny pomocy! Dziś miałam pozytywny wynik testu na owu ok godziny 16. Kiedy najlepiej współżyć? Dziś czy poczekać do jutra? Ostatnie zbliżenie było wczoraj.
 
Mam pytanko.
Pierwszy raz w życiu owulacja przyszła u mnie 3 dni wcześniej. Czy okresu powinnam się też spodziewać 3 dni wcześniej ?
Zawsze jak miałam owu to przychodziła jak w zegarku. Raz lub dwa w roku była jeden dzień wcześniej i wtedy okres miałam albo dzień wcześniej albo w terminie. Przeszperalam dokładnie swoje notatki z cykli w poszukiwaniu dwudniowej zmiany i zauważyłam dwa razy przesunięcie o dwa dni, ale albo zaszłam w ciążę, albo byłam po zabiegu i cykle były rozregulowane, więc trudno coś po tym wywnioskować. Nie wiem w sumie, kiedy się nastawić na @. Gdyby przyszła trzy dni wcześniej to mi trochę popsuje plany.
 
Hey, to możliwe!!!! Masz bardzo wysoki estradiol, to może być wczesna ciąża, albo przynajmniej się na nią zapowiada.
Normalnie po owu estrogeny spadają a rośnie progesteron, przed sama @ i progesteron spada.

Ty masz i wysoki progesteron i estradiol, co może wskazywać na ciążę.

Oczywiście jeśli jesteś pewna, że owu była w 14 dc, bo jeśli była później to ta analiza nie ma sensu [emoji4] no i zakładam, że nie masz nierwgulanych miesiączek i zaburzeń hormonalnych oraz nie przyjmowałaś hormonów - nie miałaś np stymulacji.
Dodaje wykresy dla porównania [emoji16] 3 mam kciuki żeby to była ciąża!

EDIT: OCZYWIŚCIE uprzedzając wszystkie komentarze....to jest takie trochę wróżenie z fusów, bo jednak każdy organizm jest inny i u każdego wahania hormonalne są jednak różne. Ale można stwierdzić, że w tym dniu cyklu estradiol powinien mieć już tendencje spadkowa. Tym sposobem MOŻNA DOMNIEMAC, że mogło, albo może właśnie dochodzić do zaplodnienia/zagnieżdżenia [emoji16]

Daj znać, jak się sprawy potoczyły, 3mam kciuki [emoji110]

Zobacz załącznik 1236677Zobacz załącznik 1236678
Hej, dziekuje za odpowiedz. Mój cykl jest w 100% naturalny, niczym nie stymulowany. Pewna owulacji jestem, bo miałam monitoring :-) Cykle 28dni, ,ale cóż trzeba niestety czekać :-) Dam znać :-)
 
reklama
Do góry