reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzisiaj mam spadek nastroju, cciągłego głowie mi chodzi,że się nie udało. Zostały 4 dni do testowania,ale czuje się jakbym miała ja dostać,jestem tak rozdrazniona dzisiaj strasznie. Szyjka wysoko,śluz mleczny, piersi raz bolą mocniej,czasem czuje takie mrowienie,a raz mniej, temperatura skacze, rano około 36.8/9,a po niedługim czasie skacze i utrzymuje się do wieczora na poziomie 37.4.
Boję się,że jednak sie w tym cyklu nie udało :(
 
reklama
Dzisiaj mam spadek nastroju, cciągłego głowie mi chodzi,że się nie udało. Zostały 4 dni do testowania,ale czuje się jakbym miała ja dostać,jestem tak rozdrazniona dzisiaj strasznie. Szyjka wysoko,śluz mleczny, piersi raz bolą mocniej,czasem czuje takie mrowienie,a raz mniej, temperatura skacze, rano około 36.8/9,a po niedługim czasie skacze i utrzymuje się do wieczora na poziomie 37.4.
Boję się,że jednak sie w tym cyklu nie udało :(

Temperatura mierzona w ciągu dnia już o niczym nie świadczy. Trzeba się koncentrować na tej porannej.
 
A tak poza moimi skutkami, to dzień dobry wszystkim!
Jak nastroje?
Kto dzisiaj testuje ?
Kto ma owulke 😍?

ja jeszcze mam kilka dni do testowania...ale już czuje stres. Długo już czekamy za pierwszym dziekiem..boje się kolejnej straty. Wiem, że nie powinno się tak do tego podchodzić...ale nie mogę odsunąć od siebie tej myśli, czy tym razem będzie wszystko w porządku.... macie jakieś rady ??:(
 
A tak poza moimi skutkami, to dzień dobry wszystkim!
Jak nastroje?
Kto dzisiaj testuje ?
Kto ma owulke [emoji7]?
Ja ciągle czekam na @ po poronieniu, nie mam pojęcia w jakim czasie cyklu jestem, nic nie czuję, masakra... Chciałabym moc już się od nowa starać a tu narazie zupa... Dziewczyny które przeszły poronienie długo czekałyście na pierwszą [emoji204]?
 
Dzisiaj mam spadek nastroju, cciągłego głowie mi chodzi,że się nie udało. Zostały 4 dni do testowania,ale czuje się jakbym miała ja dostać,jestem tak rozdrazniona dzisiaj strasznie. Szyjka wysoko,śluz mleczny, piersi raz bolą mocniej,czasem czuje takie mrowienie,a raz mniej, temperatura skacze, rano około 36.8/9,a po niedługim czasie skacze i utrzymuje się do wieczora na poziomie 37.4.
Boję się,że jednak sie w tym cyklu nie udało :(
W sumie dopóki miesiączka nie przyjdzie to nie da się przewidzieć a 4 dni to bardzo dużo więc trzymam kciuki, żeby jednak się udało 🤗
 
Cześć dziewczyny 😉 czy któraś z was brala Clo? Ja brałam od 2 do 7dc to kiedy się spodziewać owu? Po ilu dniach była u was? Martwię się bo jak brałam clo to wszystko czulam i jajniki i ogólnie ze cos się dzieje, zaklulo mnie podbrzusze 7dc i dzisiaj nic, troche boli prawy jajnik ale on ciągle mnie boli, tak było w ostatnim cyklu ten bolał a z drugiego była owu 🤔
 
reklama
Do góry