reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A tak z ciekawości czy to normalne że ta tarczyca tak skacze że z 3,660 spadło w ciągu miesiąca na 0.888?
Ja tak miałam w styczniu. Ale wyniki robiłam tydzień po tygodniu, bo nie dowierzałam że mam tak wysokie TSH. Podejrzewałam błąd w laboratorium. TSH w pierwszym badaniu 3,285 a w drugim 1,68 i wszystkie pozostałe ft3 ft4 antytpo w normie.
 
Ja tak miałam w styczniu. Ale wyniki robiłam tydzień po tygodniu, bo nie dowierzałam że mam tak wysokie TSH. Podejrzewałam błąd w laboratorium. TSH w pierwszym badaniu 3,285 a w drugim 1,68 i wszystkie pozostałe ft3 ft4 antytpo w normie.
No właśnie, jak tarczyca dobrze reaguje na leczenie, to nawet dobrze ze tak szybko spada. Tak myśle. Mi tez w 1 miesiąc spadło z około 4.38 na 1. 38
 
Dziewczyny, ładnie przyszły mi wyniki . Testosteron 45,10 ( norma 6-82). DHEA 156 ( norma 75-370), androstendion jeszcze czekam, prolaktyna w 5 dniu cyklu 22,40 ( norma 4,79-23,3). Zastanawia mnie ta prolaktyna- niby w granicach normy, ale jednak przy tej górnej granicy i się zastanawiam czy nie jest ciut za wysoka. Bo te normy laboratoryjne czasami nijak się maja do rzeczywistości przy staraniach o fasolkę. Dodam tylko, ze niestety przed badaniem spałam około 5 h, bo inaczej się nie dało :/. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
 
Dziewczyny, ładnie przyszły mi wyniki . Testosteron 45,10 ( norma 6-82). DHEA 156 ( norma 75-370), androstendion jeszcze czekam, prolaktyna w 5 dniu cyklu 22,40 ( norma 4,79-23,3). Zastanawia mnie ta prolaktyna- niby w granicach normy, ale jednak przy tej górnej granicy i się zastanawiam czy nie jest ciut za wysoka. Bo te normy laboratoryjne czasami nijak się maja do rzeczywistości przy staraniach o fasolkę. Dodam tylko, ze niestety przed badaniem spałam około 5 h, bo inaczej się nie dało :/. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Krótki sen mógł wpłynąć na taką prolaktynę. W jej przypadku ważne jest wszystko, nawet to czy odpoczęłaś po przyjściu do laboratorium przed pobraniem krwi ;)
 
reklama
Krótki sen mógł wpłynąć na taką prolaktynę. W jej przypadku ważne jest wszystko, nawet to czy odpoczęłaś po przyjściu do laboratorium przed pobraniem krwi ;)
Odpoczęłam po przyjściu, nawet za długo :/. Kolejka była spóźniona o 30 min. Wiec się denerwowałam trochę 😕. Ale maradze się jeszcze z endo i gin i pewnie za miesiąc jeszcze raz zrobię.
 
Do góry