reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jest możliwość żeby wszystko 5 pękły. Pięcioraczki rodzą się również i z niestymulowanych cykli. Dziwne, że co gin to inna opinia. Patrzysz na usg jak masz robione? Ja zawsze spoglądam na monitor [emoji12]bynajmniej Mój gin tak ma ustawiony monitor, że wszystko widzę [emoji39]
Hej, tak czytam i mam pytanie... bylam u gina dzisiaj drugi raz bo wczoraj inny gin stwierdził, że mam torbiel 3 cm na prawym jajniku... cos nie chcialo mi sie wierzyc i poszlam do drugiego a ten na usg znalazł 5 pęcherzyków na tym prawym jajniku bez żadnej torbieli i pytal sie mnie czy mialam w tym cyklu stymulacje bo to dziwne, że jest ich az 5, a z tego co ja wiem to może byc ich wiele ale jeden zazwyczaj jest dominujący. Pytał kilka razy bo to dziwne dla niego i, że takiw kobiety jak ja, które mają 5 pęcherzyków mają piecioraczki xd no jak on to mogl stwierdzić skoro raczej 5 na raz nie pęka i nie uwalnia komórek jajowych nie? Prosze o wyprowadzenie mnie z błędu bo jużaama nie wiem co mam myśleć:( jeden mowi o torbieli a drugi o piecioraczkach i komu tu wierzyć... a o pęcherzyku dominującym nie mówił... bo wszystkie 5 są podobnej wielkości i teraz nie wiem co dalej robić czy isc do 3 gina czy czekac... a chciałabym sprawdzić czy do owu dojdzie
 
reklama
Hej, tak czytam i mam pytanie... bylam u gina dzisiaj drugi raz bo wczoraj inny gin stwierdził, że mam torbiel 3 cm na prawym jajniku... cos nie chcialo mi sie wierzyc i poszlam do drugiego a ten na usg znalazł 5 pęcherzyków na tym prawym jajniku bez żadnej torbieli i pytal sie mnie czy mialam w tym cyklu stymulacje bo to dziwne, że jest ich az 5, a z tego co ja wiem to może byc ich wiele ale jeden zazwyczaj jest dominujący. Pytał kilka razy bo to dziwne dla niego i, że takiw kobiety jak ja, które mają 5 pęcherzyków mają piecioraczki xd no jak on to mogl stwierdzić skoro raczej 5 na raz nie pęka i nie uwalnia komórek jajowych nie? Prosze o wyprowadzenie mnie z błędu bo jużaama nie wiem co mam myśleć:( jeden mowi o torbieli a drugi o piecioraczkach i komu tu wierzyć... a o pęcherzyku dominującym nie mówił... bo wszystkie 5 są podobnej wielkości i teraz nie wiem co dalej robić czy isc do 3 gina czy czekac... a chciałabym sprawdzić czy do owu dojdzie
Jasne, że 5raczki się zdarzają. Wystarczy spojrzeć ostatnio na wlkp 🤷‍♀️ ale ciężko mi powiedzieć co się dzieje u Ciebie 🤷‍♀️ to są 2 bardzo skrajne opinie. Ja na USG zawsze słyszę który jest dominujący i zawsze po dostaje foteczke 😅 jedynie co mogę napisać, to ja na Twoim miejscu znalazłabym ginekologa z dobrym sprzętem i poszła. Jeśli nie czujesz potrzeby w tym cyklu to w następnym, jeśli w tym się nie uda 😏 torbiel czasami sama pęka przy okresie 😉
 
Witam wszystkich po długiej przerwie 👋🏻❤️
Miałam chwilę załamania po tym jak moja ginekolog rozłożyła ręce i stwierdziła że pora udać się do kliniki leczenia niepłodności 🥺
A co gorsza dobił mnie fakt że podczas rutynowych badań krwi wyszły złe wyniki i starania poszły w odstawkę bo nie wiadomo co się ze mną dzieje 😞
Powtórzyłam też badanie tsh zgodnie z tym co sugerowaliście i nie wiem jak to zinterpretować 😬Pomożecie? Wizytę u endo mam za tydzień i nie wiem czy iść czy jest okey 😅
 

Załączniki

  • IMG_20210210_081548.jpg
    IMG_20210210_081548.jpg
    311,9 KB · Wyświetleń: 90
Witam wszystkich po długiej przerwie 👋🏻❤️
Miałam chwilę załamania po tym jak moja ginekolog rozłożyła ręce i stwierdziła że pora udać się do kliniki leczenia niepłodności 🥺
A co gorsza dobił mnie fakt że podczas rutynowych badań krwi wyszły złe wyniki i starania poszły w odstawkę bo nie wiadomo co się ze mną dzieje 😞
Powtórzyłam też badanie tsh zgodnie z tym co sugerowaliście i nie wiem jak to zinterpretować 😬Pomożecie? Wizytę u endo mam za tydzień i nie wiem czy iść czy jest okey 😅
Witam wszystkich po długiej przerwie 👋🏻❤️
Miałam chwilę załamania po tym jak moja ginekolog rozłożyła ręce i stwierdziła że pora udać się do kliniki leczenia niepłodności 🥺
A co gorsza dobił mnie fakt że podczas rutynowych badań krwi wyszły złe wyniki i starania poszły w odstawkę bo nie wiadomo co się ze mną dzieje 😞
Powtórzyłam też badanie tsh zgodnie z tym co sugerowaliście i nie wiem jak to zinterpretować 😬Pomożecie? Wizytę u endo mam za tydzień i nie wiem czy iść czy jest okey 😅
Hej Liwia, wiesz co, tak patrzę na twoje wyniki i lekarzem nie jestem, ale według mnie nie widzę rzadnych nieprawidłowości 🤷‍♀️. TSH jest ładnie poniżej 1, FT4 tez jest w granicach, to samo FT3. Oczywiście trzeba zawsze skonsultować z endo, ale wszystko według mnie jest ok.
 
Witam wszystkich po długiej przerwie 👋🏻❤️
Miałam chwilę załamania po tym jak moja ginekolog rozłożyła ręce i stwierdziła że pora udać się do kliniki leczenia niepłodności 🥺
A co gorsza dobił mnie fakt że podczas rutynowych badań krwi wyszły złe wyniki i starania poszły w odstawkę bo nie wiadomo co się ze mną dzieje 😞
Powtórzyłam też badanie tsh zgodnie z tym co sugerowaliście i nie wiem jak to zinterpretować 😬Pomożecie? Wizytę u endo mam za tydzień i nie wiem czy iść czy jest okey 😅
Jest nieźle, ale do Endo idź 🙂
 
reklama
Hej Liwia, wiesz co, tak patrzę na twoje wyniki i lekarzem nie jestem, ale według mnie nie widzę rzadnych nieprawidłowości 🤷‍♀️. TSH jest ładnie poniżej 1, FT4 tez jest w granicach, to samo FT3. Oczywiście trzeba zawsze skonsultować z endo, ale wszystko według mnie jest ok.
W grudniu tsh wyszło 3,660 i właśnie dziewczyny poleciły bym rozszerzyła badanie o ft3, ft4.
Właśnie lekarz rodzinny też stwierdził że jest okey ale zawsze też wolę tutaj zapytać ☺️ dziękuję za odpowiedź! 😘
 
Do góry