reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zrób test z porannego moczu bo temperatura wróży albo 2 kreski albo chorobę którą cykl troszkę wydłuży [emoji854] Trzymam kciuki za opcję numer 1.
Hej dziewczyny ja mam dzisiaj 28 dc powinnam dostać dzisiaj okresu brzuch mnie lekko pobolewa jak na okres tylko zastanawia mnie temperatura bo cały dzień mam na poziomie
37 ,1st test robiłam popołudniu i nic biel vizira 13 dzień po owulacji [emoji848]
 
Dziękuje za odpowiedz. Czytałam właśnie ze małe prawdopodobieństwo aby się udało naturalnie. Wybierzemy się do lekarza androloga tak jak mówisz i zobaczymy co nam powie. Myśle ze jeśli sytuacja nie będzie wyglądać zbyt obiecująco to tez się zdecydujemy na inseminacje lub in vitro. Wiem ze to nie jego wina, wspieram i powtarzam ze będzie dobrze. Także liczę ze wszystko się ułoży po naszej myśli. Trzymam kciuki za was. ✊😘😘
Bardzo dziękuję, ja również trzymam kciuki za Was, wszystkiego dobrego 🙂
 
U nie których osob test LH wykryje ciąże, bo LH i Bhcg mają wspólne aż 91 aminokwasów ze 121 [emoji2]
Podczytuje was cały czas, gratuluję kolejnych pozytywnych testów i zapraszam na październik [emoji16]
Powiem wam że ja nigdy testów owulacyjnych nie robiłam by potwierdzić ciążę, teraz też test ciążowy pokazał dwie kreski ale z ciekawości zrobiłam też kilka dni po teście Ciążowym test owulacyjny bo mi został ostatni i faktycznie wyszły odrazu dwie piękne kreski. Wiadomo może u jednej taki test wykryje ciążę najpierw a u innej nie. Pewne jest tylko to że test owu śluzu to wyychwycenia LH a nie bety hcg [emoji846][emoji854]
 
Zrób test z porannego moczu bo temperatura wróży albo 2 kreski albo chorobę którą cykl troszkę wydłuży
emoji854.png
Trzymam kciuki za opcję numer 1.
Chcialabym to 1 ale nie nastawiam się
Zrób test z porannego moczu bo temperatura wróży albo 2 kreski albo chorobę którą cykl troszkę wydłuży [emoji854] Trzymam kciuki za opcję numer 1.
My się staramy 3 lata a tak konkretnie to od czerwca zeszłego roku czekam na moje upragnione dwie kreseczki i donoszone dwie kreseczki jestem po dwóch biochemicznych i jednym poronieniu w 5 tygodniu 😔 pozostaje cierpliwa i pełna nadzieji ❤ jak każda z nas pozdrawiam Was dziewczyny 😊
 
reklama
U mnie dziś biel na teście 😥
Trochę mnie to dziś zdołowało. Ale cóż, trzeba działać dalej.

Od nowego cyklu chce zacząć brać olej z wiesiołka, bo ostatnio słabo ze śluzem.
Polecacie coś konkretnego? Od którego dnia cyklu zacząć brać?
 
Do góry