reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A ja jeszcze odnośnie testów owulacyjnych to w tamtym tygodniu dokładnie w sobotę była gruba krecha ,w niedziele rano była już dużo bledsza. Cały tydzień kontrolowałam sobie lh i kreska była prawie niewidoczna a dziś znów widac 🤷🏼‍♀️ Nie mocna no ale widoczna jest.Okres powinien byc za tydzień . Tyle ze zażywam bromergon od miesiąca . O czym to może świadczyć . Podbrzusze mnie lekko pobolewa od wczoraj jak na okres 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny pomocy, mąż dostał wyniki-jest zle :/ morfologia 1%.. w uwagach dopiska teratozoospermia..
czy któreś z was mąż/partner miał coś takiego ? Czytalam ze szanse za zajście w ciąże naturalnie są bardzo małe..
zastanawiam się czy iść do Androloga czy lepiej odrazu do lekarza który zaplanuje nam albo doradzi co dalej ??

Witaj, wiem co czujesz, niedawno robiliśmy badania, również mamy kiepskie wyniki, morfologia 0%, diagnoza asthenozoospermia. 😟byliśmy od razu u androloga, stwiedził, że mamy brać leki o ile dobrze pamiętam to na stymulację przysadki mózgowej oraz na poprawę ilości plemników, oprócz tego mnóstwo suplementów. Generalnie u Ciebie wydaje mi się, że jest to do wyleczenia,suplementy i zdrowy styl życia. U nas jest trochę gorzej. Powinniście się wybrać do lekarza, na wyniki należy patrzeć całościowo, nie tylko morfologia się liczy. My sobie dajemy 3 miesiące, maksymalnie zadbamy o zdrowie i suplementacje, jeżeli nic się nie zmieni, albo zmiana nie będzie wystarczająca dla nas, to pewnie zdecydujemy się na inseminacje bądź in vitro. Mamy też wizytę u Pani ginekolog w lutym, zobaczymy, co ona na te nasze plany. Nie chcę Cię tutaj straszyć bo to nasza sytuacja ale powinniście się wybrać do androloga, zrobić usg jąder, zapytać co w Waszej sytuacji możecie zrobić. Najlepiej androloga w klinice leczenia niepłodności, oni wiedzą najlepiej co i jak. Nie dołuj sie, dbaj o męża/partnera bo to nie jego wina, po prostu takie jest życie, niektóre pary po prostu muszą się bardziej postarać o dzieciątko. Będzie dobrze 🙂
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj rano dyskutowałam o tych sprawach z mężem. Mój mąż uważa, że nie jest "maszyną" że seks kontrolowany to już nie jest przyjemność tylko "robienie dziecka". Trudno się o takich rzeczach mówi, ale mi zdarzyło się zrobić mężowi awanturę, że w najbardziej płodne dni mu się nie chce, albo że została mu praca do późna do zrobienia. Rozumiem twoje emocje. Potem już nie wiadomo, czy mężowi mówić, że to "te" dni czy wręcz przeciwnie. Zabawa w kotka i myszkę 🙈 Trzymaj się 💛
Mam dokładnie to samo. Dobrze jest przeczytać, że nie tylko ja mam tak...
 
Dzień dobry ☺️❤️
Nie było mnie kilka dni, praktycznie cały czas w pracy. Oczywiście w ciągu dnia z nudów zaczęłam rozmyślać czy się udało 🤦🏻‍♀️ Żeby rozwiać swoje nadzieje zrobiłam test i..
6E7AAA5E-A669-4820-82A8-C8241F1192B6.jpeg
 
reklama
A ja jeszcze odnośnie testów owulacyjnych to w tamtym tygodniu dokładnie w sobotę była gruba krecha ,w niedziele rano była już dużo bledsza. Cały tydzień kontrolowałam sobie lh i kreska była prawie niewidoczna a dziś znów widac 🤷🏼‍♀️ Nie mocna no ale widoczna jest.Okres powinien byc za tydzień . Tyle ze zażywam bromergon od miesiąca . O czym to może świadczyć . Podbrzusze mnie lekko pobolewa od wczoraj jak na okres 🤷🏼‍♀️
O niczym. Poziom lh się wacha. Jeśli kreska testowa nie jest mocniejsza od kontrolnej no to pozytyw nie jest. Niektórym dziewczynom pozytyw się utrzymuje nawet przez kilka dni po owu. Dlatego testy robimy tylko do pierwszego pozytywu.
 
Do góry