reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam Was dziewczyny [emoji846]

I my zaczęliśmy starania w tym miesiącu, to będzie nasza druga ciąża - pierwsza obumarła w 8 tygodniu już ponad 3 lata temu. Wtedy udało się zajść w pierwszym cyklu, zobaczymy jak to będzie teraz [emoji846]
Odliczam już dni do zrobienia testu, najchętniej bym go już teraz zrobiła no ale nie ma tak lekko [emoji16]
Trzymam kciuki za Was wszystkie oby szybko się każdej udało zajść w ciążę [emoji846]
 
reklama
O niczym. Poziom lh się wacha. Jeśli kreska testowa nie jest mocniejsza od kontrolnej no to pozytyw nie jest. Niektórym dziewczynom pozytyw się utrzymuje nawet przez kilka dni po owu. Dlatego testy robimy tylko do pierwszego pozytywu.
U nie których osob test LH wykryje ciąże, bo LH i Bhcg mają wspólne aż 91 aminokwasów ze 121 😃
 
Gratulacje [emoji3060][emoji3060][emoji3060] Wbijaj do nas na październikowe mamuśki [emoji173]
Dzień dobry [emoji3526][emoji173]️
Nie było mnie kilka dni, praktycznie cały czas w pracy. Oczywiście w ciągu dnia z nudów zaczęłam rozmyślać czy się udało [emoji2358] Żeby rozwiać swoje nadzieje zrobiłam test i..
Zobacz załącznik 1235263
 
Dziękuję Wam dziewczyny są słowa wsparcia. Troszkę wczoraj się zdenerwowałam. Za to mąż od rana chce się do mnie dobrać ale ja nie mam ochoty po wczorajszym dniu. Mąż chce dziecka ale chce się o niego starać wtedy kiedy on ma czas i ochotę a nie wtedy kiedy trzeba działać bo dni płodne więc jego tokiem działania to i tak małe czanse na ciążę. Eh faceci
Za to widzę piękne testy dziś i to dwa 😍 Gratulacje!! Nie trzeba się przyglądać bo widać wyraźnie ❤👌
 
Hej dziewczyny ja mam dzisiaj 28 dc powinnam dostać dzisiaj okresu brzuch mnie lekko pobolewa jak na okres tylko zastanawia mnie temperatura bo cały dzień mam na poziomie
37 ,1st test robiłam popołudniu i nic biel vizira 13 dzień po owulacji 🤔
 
reklama
Witaj, wiem co czujesz, niedawno robiliśmy badania, również mamy kiepskie wyniki, morfologia 0%, diagnoza asthenozoospermia. 😟byliśmy od razu u androloga, stwiedził, że mamy brać leki o ile dobrze pamiętam to na stymulację przysadki mózgowej oraz na poprawę ilości plemników, oprócz tego mnóstwo suplementów. Generalnie u Ciebie wydaje mi się, że jest to do wyleczenia,suplementy i zdrowy styl życia. U nas jest trochę gorzej. Powinniście się wybrać do lekarza, na wyniki należy patrzeć całościowo, nie tylko morfologia się liczy. My sobie dajemy 3 miesiące, maksymalnie zadbamy o zdrowie i suplementacje, jeżeli nic się nie zmieni, albo zmiana nie będzie wystarczająca dla nas, to pewnie zdecydujemy się na inseminacje bądź in vitro. Mamy też wizytę u Pani ginekolog w lutym, zobaczymy, co ona na te nasze plany. Nie chcę Cię tutaj straszyć bo to nasza sytuacja ale powinniście się wybrać do androloga, zrobić usg jąder, zapytać co w Waszej sytuacji możecie zrobić. Najlepiej androloga w klinice leczenia niepłodności, oni wiedzą najlepiej co i jak. Nie dołuj sie, dbaj o męża/partnera bo to nie jego wina, po prostu takie jest życie, niektóre pary po prostu muszą się bardziej postarać o dzieciątko. Będzie dobrze 🙂
Dziękuje za odpowiedz. Czytałam właśnie ze małe prawdopodobieństwo aby się udało naturalnie. Wybierzemy się do lekarza androloga tak jak mówisz i zobaczymy co nam powie. Myśle ze jeśli sytuacja nie będzie wyglądać zbyt obiecująco to tez się zdecydujemy na inseminacje lub in vitro. Wiem ze to nie jego wina, wspieram i powtarzam ze będzie dobrze. Także liczę ze wszystko się ułoży po naszej myśli. Trzymam kciuki za was. ✊😘😘
 
Do góry