reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzięki bardzo za odpowiedz:) nawet nie słyszałam o takich badaniach no ale cóż poczytam i zrobię na własną rękę bo mój gin zbyt wiele nie daje informacji i też nie zlecał innych badań co mnie dziwi bardzo...
Jesli bedziesz miala jakies co do tych badan daj znac, bo je trzeba robic w odpowiednich dniach cyklu:) a maz/partner sie juz badal?
 
reklama
O kurczę.. muszę w takim razie o tym poczytać.. Ja już przed badaniem miałam ten cykl spisać na straty i nawet zapytałam lekarza czy nie dać sobie teraz na spokój ale powiedział ze to jest teraz najlepszy czas i z reguły daje pacjentkom max 2 cykle po badaniu..
Nie zaszlam w 11 cykli po HSG ,ale za Ciebie trzymam kciuki 😘😘
 
Ja mialam stymulacje clostilbegytem. 1 tabletka dziennie od 5 do 9 dc.
Dziękuję ja mam obecnie Letrozol od 3-7 dc po dwie tabletki, niestety closilbegyt na mnie nie dzialal. Zastanawia mnie tylko czemu mam takie rozbieżności w cyklach 26-34 dni , po stymulacji nie powinny być mniej więcej stałe cykle?
 
Dziękuję ja mam obecnie Letrozol od 3-7 dc po dwie tabletki, niestety closilbegyt na mnie nie dzialal. Zastanawia mnie tylko czemu mam takie rozbieżności w cyklach 26-34 dni , po stymulacji nie powinny być mniej więcej stałe cykle?
Ja przy clo mialam w miare regularne 31 dni. A masz do tego monitoring? Bo u mnie okazalo sie, ze w niektorych cyklach nie pekl pecherzyk i wtedy wydluzal mi sie cykl.
 
U Mnie po poronieniu było całkiem inaczej jak przed. 15 kwietnia poroniłam a 24 maja dostałam dopiero kolejną miesiączkę. Trwała zaledwie 3 dni i była bardzo bardzo słaba. Wy już teraz próbowaliście?
tu jest ten problem ze 5.01 byłam potwierdzić „końcówkę poronienia”, mówiła ze ładnie się oczyszcza itp, że tylko 2 cm zostało do oczyszczenia i przez tydzień jeszcze plamilam a ostatnie dwa dni to dosłownie jakbym @ dostała, ale nie wiem czy to możliwie :/ i dzisiaj wypadałby według jej wyliczeń 29dc, a zawsze @ jak w zegarku co 28 dni, ale nie wiem jak to teraz się ma do poronienia :/ nawet nie wiem kiedy testować, poczekać do tych 10 dni braku @ w razie czego i wtedy dopiero testować czy od razu iść do lekarza żeby zobaczył czemu nie przyszedł?
 
reklama
Ja jestem na stymulacji clomifen 50(niemiecki odpowiednik polskiego clostilbegyt) od 5dc przez 5dni
Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę [emoji4]
Dziękuję ja mam obecnie Letrozol od 3-7 dc po dwie tabletki, niestety closilbegyt na mnie nie dzialal. Zastanawia mnie tylko czemu mam takie rozbieżności w cyklach 26-34 dni , po stymulacji nie powinny być mniej więcej stałe cykle?
 
Do góry