reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Chyba jeszcze żyje 😉 termin @ na 29/30/31 więc zobaczymy 😊 kciuki jak co cykl, przyjmowane są z radością 😉
A Ty jak tam?
To zaciśnięte! Coś czuje ze styczeń będzie szczęśliwy :-D
Ja niby dziś miałam dostać @ tzn w czwartek bo za chwilę 32dc wjezdza. Nie wykluczone że rano zatestuje w zależności od temp jaka mi wyjdzie choć rozum podpowiada by czekać co najmniej do soboty. Pracuje do 15:30 więc przynajmniej nie będę mieć czasu myśleć o głupotach :-D
 
To zaciśnięte! Coś czuje ze styczeń będzie szczęśliwy :-D
Ja niby dziś miałam dostać @ tzn w czwartek bo za chwilę 32dc wjezdza. Nie wykluczone że rano zatestuje w zależności od temp jaka mi wyjdzie choć rozum podpowiada by czekać co najmniej do soboty. Pracuje do 15:30 więc przynajmniej nie będę mieć czasu myśleć o głupotach :-D
To jak najbardziej trzymam kciuki żeby to było to ❤️
 
Musze isc do lekarza dopytac o ta niedomoge. Ale owu byla mimo niskiego proga.
z tego co kojarzę to owu jest przy niedomodze lutealnej ale prog wtedy szybko spada dlatego jak bylas na monitoringu owu miałaś a prog wyszedł tylko 6 być może będziesz musiała zażywać luteine w 2 fazie cyklu i w ciąży.
 
O jeżu! 100 dni ? Ja jak bylam w 45 dc to byłam już na USG i dostałam duphaston na wywołanie 😁 Oczywiście 100 testów w międzyczasie zrobionych bo nie wiedziałam że mogą być takie długie cykle bezowulacyjne. To były początki staran o pierwsze dziecko.
Ja też byłam ale żadne leki mi nie wywoływały okresu.
 
Strasznie kiepski lekarz :/ nie mowie, ze takie kwiatki sie nie zdarzaja, ale ufam lekarce, ktora mi robila usg. Ponizej 1 nie ludzilabym sie, ze owu byla, ale czy musi byc min 10? Dopytam lekarza [emoji2368]

Dlatego zmieniłam [emoji16]

Pytałam dwóch ginekologów i oboje powiedzieli, ze powyżej 10 można przyjąć ze była. No i pełno dziewczyn z forum takie same informacje otrzymało od swoich ginekologów.

Wiesz, to zapewne se statystyk wynika, a nie ze jakaś magiczna bariera [emoji6] pewnie im współczynnik procentowy powyżej tej wartości rósł lawinowo i to dlatego taka przyjęta granica [emoji6]
 
reklama
Do Ciebie owu przyszła szybciej do mnie później - równowaga zachowana [emoji1787] O to testowanie blisko. Mógłby się udać wkoncu! Końcówka tygodnia będzie ciekawa :-D Kciuki trzymam mocno!

Mogłoby ale słaby ten miesiąc wiec bez większych nadziei [emoji12] ale trzymam kciuki za Ciebie [emoji3526] komuś musi się udać [emoji123]
 
Do góry