reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dlaczego czerwona? Próbowałaś tez inne? Ma jakieś inne działanie? Jestem w tym temacie zielona dlatego zbieram wywiad ☺️
czerwona jest najbardziej polecana dla starających o dziecko dodatkowo ma jodu trochę co pomaga w pracy tarczycy i więcej minerałów pije ja ja i mąż, po kilku dniach picia czułam się jakby maz mi coś do herbaty na kolacje dosypał 🤪😂 niezłe doznania, po ponad miesiącu juz jest fajnie, ale stabilnie w doznaniach jakby całe ciało było lepiej unerwione i receptory na skórze czulsze do tego od 4 cykli cierpiałam na mega obfite @ i bóle czytałam że może to mieć związek z niskim żelazem zwykle witaminy nic nie zmieniały cudem po miesiącu macy @ normalna i wogole nie bolesna, nie moge powiedzieć że na 100% od macy, ale tak czuje tam jest dużo witamin, po całym dniu czytania wybrałam czerwona mace z Peru pozyskiwana na zimno w proszku.
 
czerwona jest najbardziej polecana dla starających o dziecko dodatkowo ma jodu trochę co pomaga w pracy tarczycy i więcej minerałów pije ja ja i mąż, po kilku dniach picia czułam się jakby maz mi coś do herbaty na kolacje dosypał 🤪😂 niezłe doznania, po ponad miesiącu juz jest fajnie, ale stabilnie w doznaniach jakby całe ciało było lepiej unerwione i receptory na skórze czulsze do tego od 4 cykli cierpiałam na mega obfite @ i bóle czytałam że może to mieć związek z niskim żelazem zwykle witaminy nic nie zmieniały cudem po miesiącu macy @ normalna i wogole nie bolesna, nie moge powiedzieć że na 100% od macy, ale tak czuje tam jest dużo witamin, po całym dniu czytania wybrałam czerwona mace z Peru pozyskiwana na zimno w proszku.
Nie wiem czy u siebie taka znajdę, poszukam 😉 dzięki za opinie 🤗
 
reklama
Do góry