reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Powiedz że planujesz 5raczki [emoji6][emoji57] ja mam metodę że na głupie pytania głupie odpowiedzi [emoji85]
Chociaż jakbym sobie to wygadała, to załamała bym się [emoji23][emoji23]
Przy tych staraniach mam paniczny lek że trafi się ciąża bliźniacza albo jeszcze więcej [emoji44]
Właśnie ja tez mam takie obawy 😳 W sumie jest takie prawdopodobieństwo, bo mój tata jest z bliźniaków 🙈 niby co drugie pokolenie jest największe prawdopodobieństwo. Już dwójkę dzieci mam (1,5 i 3,5 roku) także nie wyobrażam sobie teraz bliźniaków 😱
 
reklama
A czemu czekasz na 12 tydzień? Czyżbyś mieszkała poza Polska? U nas zazwyczaj na pierwszą wizytę idzie się koło 7 tygodnia. Tym bardziej jak komuś zależy na becikowym, to musi być przed 10 tyg ciąży raz u lekarza.
I oczywiście gratulacje 😊
Tak, nie mieszkam w Polsce. Obie ciążew Norwegii. W pierwszej usg miałam w 6 tyg bo panikowałam i mój lekarz pierwszego kontaktu był jednocześnie ginekologiem, a teraz nie mam ciśnienia, tylko zadzwonię i wymuszę toxo, bo pracuję że zwierzętami, a tu nie robią standardowo.
 
Z całym szacunkiem, mi to jest obojętne kto jest na zamkniętym, a kto nie, ale nie możecie dać szansy tej dziewczynie która chciała do Was przynależeć i z Wami jakoś dogadać się. Jeżeli nie to może ktoś wprost napiszę do niej prywatną wiadomość że akurat jej nie chcecie bo np nie pasuje Wam charakterem, stylistyka, logika, poziomem wykształcenia itp. zamiast wiecznie roztracac to tutaj. Nie rozumiem tych ataków i przepychanek, napisała co jej się nie podobalo i od razu wielką obraza..
Pewnie tym wpisem przyznam sobie dożywotni zakaz wstępu na Wasza grupę [emoji16][emoji16][emoji16]
O to to ! W sedno ! Dokładnie o to mi chodziło.
ale już nie rozgrzebujmy ❤️
 
Tak, nie mieszkam w Polsce. Obie ciążew Norwegii. W pierwszej usg miałam w 6 tyg bo panikowałam i mój lekarz pierwszego kontaktu był jednocześnie ginekologiem, a teraz nie mam ciśnienia, tylko zadzwonię i wymuszę toxo, bo pracuję że zwierzętami, a tu nie robią standardowo.
Ooo witam, ja z Danii ☺️ U nas podobny system. Tylko ok 8-9 tyg trzeba potwierdzić ciąże u lekarza pierwszego kontaktu bo on wysyła wiadomość do szpitala by ustalili termin usg ok 12 tyg. Czyli widzę ze podobnie 😉
 
Tak swoją drogą te nerwy u niektórych to może i dobry znak .. [emoji16][emoji16][emoji23] przy pierwszej ciąży - jak jeszcze nie wiedziałam że pojawia się II kreski to chodziłam niedosc że jak zombie to jeszcze wszyscy mnie wkurzali i miałam ochotę pozamykać wszystkie sprawy , spakować walizkę i już więcej nie wracać tam gdzie aktualnie mieszkałam, o pracy już nie wspomnę, jak mnie tam denerwowali .. [emoji41][emoji6]
Ja też, ja też urlop [emoji3060]

Uważam, że te wszystkie gwiazdy, które myślą, że mogą sobie pozwolić kogokolwiek oceniać, zakazywać testów bo przecież JAK TAK MOŻNA, ŚWIAT SIĘ ZAWALI, we własnym towarzystwie, kiedy znają swoje temperamenty i wiedzą, że nikogo nie urażą, mogą wypisywać co im się żywnie podoba. Jeżeli natomiast chodzi o forum, które jest otwarte, wchodzą tu różne dziewczyny, z różnym doświadczeniem i chorobami, nie mają prawa wypisywać, że któraś jest niemądra bo przecież powinna nie tak a inaczej... Co innego jak się chce uzyskać opinie ale te gwiazdy mam wrażenie, że często same wywołują gównoburze i prowokują do złych emocji. Moim zdaniem to nawet nie chodzi o to, że one są gruboskórne czy jak one tam siebie opisują, nawet nie wiem, ale to po prostu chodzi o wychowanie, kulturę, pewne rzeczy się wynosi z domu. Mnie rodzice uczyli, że trzeba się szanować i nikogo nie mamy prawa oceniać, tym bardziej tutaj, kiedy się nie znamy na żywo.

No ale przecież to my jesteśmy te złe... Ah, najlepiej nie reagować, co niektóre nie będą miały okazji aby się wyżyć. I żeby było jasne, nie mowa tutaj o wszystkich, które na tym śmiesznym, prywatnym wątku są obecne, podejrzewam, że te, o których mowa to tutaj za moment mnie zjedzą. [emoji846]

Musiałam się wypowiedzieć bo też mnie to strasznie irytuje, kiedy ktoś myśli, że może sobie pozwolić na więcej bo przecież jest tutaj od 100 lat.

Dziewczyny, nie reagujemy, nie dajemy się sprowokować bo musimy dbać o ciśnienie i nerwy, jeżeli chcemy ujrzeć dwie krechy. [emoji846]

Wysyłam pozytywną energię [emoji846]
 
Tak swoją drogą te nerwy u niektórych to może i dobry znak .. [emoji16][emoji16][emoji23] przy pierwszej ciąży - jak jeszcze nie wiedziałam że pojawia się II kreski to chodziłam niedosc że jak zombie to jeszcze wszyscy mnie wkurzali i miałam ochotę pozamykać wszystkie sprawy , spakować walizkę i już więcej nie wracać tam gdzie aktualnie mieszkałam, o pracy już nie wspomnę, jak mnie tam denerwowali .. [emoji41][emoji6]
To w takim razie ja czekam na dwie kreski. 🤣
 
Właśnie ja tez mam takie obawy 😳 W sumie jest takie prawdopodobieństwo, bo mój tata jest z bliźniaków 🙈 niby co drugie pokolenie jest największe prawdopodobieństwo. Już dwójkę dzieci mam (1,5 i 3,5 roku) także nie wyobrażam sobie teraz bliźniaków 😱

Ja powiem Wam, że po cichu marzę o bliźniakach, to moja pierwsza ciąża, jestem przed 30stką, szansa niewielka ale byłabym przeszczęśliwa jakby się udało. Fakt, te ciążę są niestety z góry zagrożone, więcej stresu na pewno przysparzają ale marzy mi się ciąża bliźniacza 🙂
 
Cześć dziewczyny. Co do naszego wątku prywatnego to on ma nazwę "wredne staraczki" tam nie owijamy w bawełnę tylko piszemy co myślimy więc sorry ale nie każda z was się nadaje, ponieważ podam przykład robi któraś test ciążowy 3 dni po owu dziewczyny piszą że za wcześnie nie ma prawa wyjść albo test w dniu miesiączki nic tam nie ma ale wy widzicie. Nikt wam nie napisze że na teście widać kreskę gdzie jej my np na zdjęciu nie jesteśmy wstanie widzieć. My się na żadne dziewczyny nie obrażamy na swoim wątku a jak by połowa z tego wątku dołączyła to by się zaczęły akcje bo większość z was zamiast się cieszyć że ktoś "prawdę" powie to się obrażacie.

A to, że @HeraUnique założyła na naszą prośbę wątek prywatny dla nas nie oznacza że ja i dziewczyny z wątku prywatnego nie możemy się tu udzielać.

Jeśli coś nie pasuje również możecie sobie założyć prywatny wątek i udzielać się tam między sobą i nikt tego nie będzie czytał prócz adminów ale również możecie się tu udzielać ale najpierw się uspokoić ogarnąć. Mamy dopiero połowę miesiąca nowego roku życzę dużo spokoju i mniej złośliwości. I jak najszybciej się pozbyć jadu z języka bo cały rok tak spędzić to nie za bardzo. Miłego dnia dla wszystkich🙋‍♀️
 
reklama
Tak swoją drogą te nerwy u niektórych to może i dobry znak .. [emoji16][emoji16][emoji23] przy pierwszej ciąży - jak jeszcze nie wiedziałam że pojawia się II kreski to chodziłam niedosc że jak zombie to jeszcze wszyscy mnie wkurzali i miałam ochotę pozamykać wszystkie sprawy , spakować walizkę i już więcej nie wracać tam gdzie aktualnie mieszkałam, o pracy już nie wspomnę, jak mnie tam denerwowali .. [emoji41][emoji6]

Rzeczywiście, może tak być 🙂 Niezależnie od tego, jakie kto ma poglądy, życzę nam wszystkim dwóch pięknych, tłustych kresek. 🙂
 
Do góry