reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Powiedz że planujesz 5raczki [emoji6][emoji57] ja mam metodę że na głupie pytania głupie odpowiedzi [emoji85]
Chociaż jakbym sobie to wygadała, to załamała bym się [emoji23][emoji23]
Przy tych staraniach mam paniczny lek że trafi się ciąża bliźniacza albo jeszcze więcej [emoji44]
Do końca jeszcze trochę czasu zostało, do tego jeszcze cały zaległy urlop. Więc mam jeszcze czas pomyśleć. Chociaż już mi się wszyscy pytają co planuję.. Jakbym wiedziała co będę robić za 4 miesiące.. Pożyjemy, zobaczymy [emoji6]
 
reklama
Nie udzielam się co prawda wiele na forum, bo jak zaczęłam czytać o tylu niepowodzeniach, wspomagaczach, dziewczynach, które w pierwsza ciążę zaszły błyskawicznie ( tak jak ja) å potem długo nic to zaczęłam się bać i nie chciałam rozmyślać. W grudniu zaczęliśmy starania, w sumie nie wiem kiedy była owulacja ale miesiączka w spodziewaną terminie czyli ok 6 stycznia nie przyszła. Zrobiłam trzy testy, były negatywne jednak miesiączki nadal nie było mimo silnych objawów jej nadejścia. Machnęłam ręka i postanowiłam poczekać na styczniowy cykl. Tylko ta miesiączka musiała nadejść. Dziś zrobiłam ostatni test przed wizytą u lekarza, żeby zgłosić zanik krwawienia przy jednoczesnie negatywnych testach, a tu test pozytywny 💪 wyraźny i czytelny 🥳 także teraz czekać na 12 tydzień i wizytę u lekarza. 😁 Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów i zdrowia
A czemu czekasz na 12 tydzień? Czyżbyś mieszkała poza Polska? U nas zazwyczaj na pierwszą wizytę idzie się koło 7 tygodnia. Tym bardziej jak komuś zależy na becikowym, to musi być przed 10 tyg ciąży raz u lekarza.
I oczywiście gratulacje 😊
 
Opowiadaj [emoji3526] wiek, cykl starań, problemy, dzieci, badania, dzień cyklu i takie tam [emoji16][emoji16]
W tym roku skończę 31 lat :) mam już półtoraroczną córeczkę - udało się zajść w ciążę w 1 cs. Karmiłam ponad rok piersią dlatego cykl dopiero się „normuje”. Zaczęliśmy się starać w grudniu, ginekolog dał nam zielone światło (jestem po cesarskim cięciu i monitorowaliśmy bliznę) jednak w tym cyklu już staranniej :) dzisiaj jestem w 28 dniu cyklu, @ ma przyjść w okolicach czwartku. Trochę u mnie słabo z cierpliwością... ale postanowiłam, że test zrobię dopiero kiedy @ będzie się spóźniać. Jeśli w tym cyklu się nie uda, zaczynam przygodę z mierzeniem temperatur :) a coś tak czuję, że nie będzie tak pięknie i łatwo jak za pierwszym razem... jednak podchodzę do tematu starań z dużą dozą pokory...
 
Też mam taką nadzieję, zamiast wkręcać się tutaj na fora otwarte, zamknięte, polotwarte, polzamkniete liczę że trafię już na grupę oczekujących [emoji13][emoji13]
Ją tam licze że wskocze na wrzesniowki i już nigdy nie będę staraczka bo więcej dzieci nie planuje :-D Trójka to szczyt moich marzeń chyba że będzie wpadka to też się nie pogniewam. Oby mnie okres [emoji837] nie rozczarował bo dwa poprzednie cykle też liczylam na Złoty strzał [emoji12]
 
Nie udzielam się co prawda wiele na forum, bo jak zaczęłam czytać o tylu niepowodzeniach, wspomagaczach, dziewczynach, które w pierwsza ciążę zaszły błyskawicznie ( tak jak ja) å potem długo nic to zaczęłam się bać i nie chciałam rozmyślać. W grudniu zaczęliśmy starania, w sumie nie wiem kiedy była owulacja ale miesiączka w spodziewaną terminie czyli ok 6 stycznia nie przyszła. Zrobiłam trzy testy, były negatywne jednak miesiączki nadal nie było mimo silnych objawów jej nadejścia. Machnęłam ręka i postanowiłam poczekać na styczniowy cykl. Tylko ta miesiączka musiała nadejść. Dziś zrobiłam ostatni test przed wizytą u lekarza, żeby zgłosić zanik krwawienia przy jednoczesnie negatywnych testach, a tu test pozytywny 💪 wyraźny i czytelny 🥳 także teraz czekać na 12 tydzień i wizytę u lekarza. 😁 Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów i zdrowia

Super początek roku, serdeczne gratulacje i dużo zdrówka w tym trudnym czasie! ❤️
 
Nie udzielam się co prawda wiele na forum, bo jak zaczęłam czytać o tylu niepowodzeniach, wspomagaczach, dziewczynach, które w pierwsza ciążę zaszły błyskawicznie ( tak jak ja) å potem długo nic to zaczęłam się bać i nie chciałam rozmyślać. W grudniu zaczęliśmy starania, w sumie nie wiem kiedy była owulacja ale miesiączka w spodziewaną terminie czyli ok 6 stycznia nie przyszła. Zrobiłam trzy testy, były negatywne jednak miesiączki nadal nie było mimo silnych objawów jej nadejścia. Machnęłam ręka i postanowiłam poczekać na styczniowy cykl. Tylko ta miesiączka musiała nadejść. Dziś zrobiłam ostatni test przed wizytą u lekarza, żeby zgłosić zanik krwawienia przy jednoczesnie negatywnych testach, a tu test pozytywny 💪 wyraźny i czytelny 🥳 także teraz czekać na 12 tydzień i wizytę u lekarza. 😁 Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów i zdrowia
Super ❤️ Dobrze zacząć dzien od pozytywnych wiadomości ☺️ Życzę nudnej ciąży 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z całym szacunkiem, mi to jest obojętne kto jest na zamkniętym, a kto nie, ale nie możecie dać szansy tej dziewczynie która chciała do Was przynależeć i z Wami jakoś dogadać się. Jeżeli nie to może ktoś wprost napiszę do niej prywatną wiadomość że akurat jej nie chcecie bo np nie pasuje Wam charakterem, stylistyka, logika, poziomem wykształcenia itp. zamiast wiecznie roztracac to tutaj. Nie rozumiem tych ataków i przepychanek, napisała co jej się nie podobalo i od razu wielką obraza..
Pewnie tym wpisem przyznam sobie dożywotni zakaz wstępu na Wasza grupę [emoji16][emoji16][emoji16]
Zostańmy przy tym że twoja reakcja na usunięcie Cię z grupy jest idealną odpowiedzią na to dlaczego zostałaś wyrzucona [emoji57]
 
Do góry