reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama

To napewno Cię uprzedzono, ze po odstawieniu miesiączka pojawia się zwykle do tygodnia, wiec jak koleżanka wyżej pisała dobrze będzie jak uzbroisz się w cierpliwość [emoji6] ja z mojego doświadczenia z suplementacja proga powiem tyle, ze nie miałam objawów bólowych jak zawsze przed @ i nie plamilam jak zawsze przed @, a sam okres był bardziej „krwisty” [emoji23] suplementacja proga zmienia trochę cykl, wiec lepiej go nie porównywać do zwykłych (albo go wydłuża, albo skraca, to już zależy kto jakie cykle miał, u mnie wydłuża [emoji6])
 
Nie udzielam się co prawda wiele na forum, bo jak zaczęłam czytać o tylu niepowodzeniach, wspomagaczach, dziewczynach, które w pierwsza ciążę zaszły błyskawicznie ( tak jak ja) å potem długo nic to zaczęłam się bać i nie chciałam rozmyślać. W grudniu zaczęliśmy starania, w sumie nie wiem kiedy była owulacja ale miesiączka w spodziewaną terminie czyli ok 6 stycznia nie przyszła. Zrobiłam trzy testy, były negatywne jednak miesiączki nadal nie było mimo silnych objawów jej nadejścia. Machnęłam ręka i postanowiłam poczekać na styczniowy cykl. Tylko ta miesiączka musiała nadejść. Dziś zrobiłam ostatni test przed wizytą u lekarza, żeby zgłosić zanik krwawienia przy jednoczesnie negatywnych testach, a tu test pozytywny 💪 wyraźny i czytelny 🥳 także teraz czekać na 12 tydzień i wizytę u lekarza. 😁 Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów i zdrowia
 
Nie udzielam się co prawda wiele na forum, bo jak zaczęłam czytać o tylu niepowodzeniach, wspomagaczach, dziewczynach, które w pierwsza ciążę zaszły błyskawicznie ( tak jak ja) å potem długo nic to zaczęłam się bać i nie chciałam rozmyślać. W grudniu zaczęliśmy starania, w sumie nie wiem kiedy była owulacja ale miesiączka w spodziewaną terminie czyli ok 6 stycznia nie przyszła. Zrobiłam trzy testy, były negatywne jednak miesiączki nadal nie było mimo silnych objawów jej nadejścia. Machnęłam ręka i postanowiłam poczekać na styczniowy cykl. Tylko ta miesiączka musiała nadejść. Dziś zrobiłam ostatni test przed wizytą u lekarza, żeby zgłosić zanik krwawienia przy jednoczesnie negatywnych testach, a tu test pozytywny 💪 wyraźny i czytelny 🥳 także teraz czekać na 12 tydzień i wizytę u lekarza. 😁 Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów i zdrowia
Ale fajnie... Gratuluję i życzę spokojnej ciąży :) ja też się póki co nie udzielam, bo po pierwsze, nie czuję się ekspertem, nie jestem wtajemniczona jeśli chodzi o badania, pomiary... mimo tej sytuacji, która tu wynikła, liczę że koniec końców będziemy wszystkie się wspierać. Ja nie odczułam żadnego chamstwa ze strony dziewczyn. Jeśli założyły oddzielną grupę i są na własnych zasadach, to jest ich prawo :) tutaj też pomagają i cierpliwie odpowiadają na pytania.
Życzę wszystkim upragnionych dwóch kresek! wspierajmy się, peace :)
 
Ale fajnie... Gratuluję i życzę spokojnej ciąży :) ja też się póki co nie udzielam, bo po pierwsze, nie czuję się ekspertem, nie jestem wtajemniczona jeśli chodzi o badania, pomiary... mimo tej sytuacji, która tu wynikła, liczę że koniec końców będziemy wszystkie się wspierać. Ja nie odczułam żadnego chamstwa ze strony dziewczyn. Jeśli założyły oddzielną grupę i są na własnych zasadach, to jest ich prawo :) tutaj też pomagają i cierpliwie odpowiadają na pytania.
Życzę wszystkim upragnionych dwóch kresek! wspierajmy się, peace :)

Opowiadaj [emoji3526] wiek, cykl starań, problemy, dzieci, badania, dzień cyklu i takie tam [emoji16][emoji16]
 
Nie udzielam się co prawda wiele na forum, bo jak zaczęłam czytać o tylu niepowodzeniach, wspomagaczach, dziewczynach, które w pierwsza ciążę zaszły błyskawicznie ( tak jak ja) å potem długo nic to zaczęłam się bać i nie chciałam rozmyślać. W grudniu zaczęliśmy starania, w sumie nie wiem kiedy była owulacja ale miesiączka w spodziewaną terminie czyli ok 6 stycznia nie przyszła. Zrobiłam trzy testy, były negatywne jednak miesiączki nadal nie było mimo silnych objawów jej nadejścia. Machnęłam ręka i postanowiłam poczekać na styczniowy cykl. Tylko ta miesiączka musiała nadejść. Dziś zrobiłam ostatni test przed wizytą u lekarza, żeby zgłosić zanik krwawienia przy jednoczesnie negatywnych testach, a tu test pozytywny 💪 wyraźny i czytelny 🥳 także teraz czekać na 12 tydzień i wizytę u lekarza. 😁 Życzę Wam wszystkim pozytywnych testów i zdrowia
Wow! Gratulacje ! ☺️
 
reklama
Witam,
Nie wi m czy uda mi się tu uzyskać odpowiedź ale spróbuję. otóż jestem 8msc po porodzie i nadal nie dostałam miesiączki, dodam, że karmię piersią. Bardzo chciałabym drugiego dziecka z mężem. Jak wiemy karmienie nie jest antykoncepcja ale jak mama zajść a ciążę nie wiedząc kiedy mam dni płodne? Jak zajść w ciążę karmiąc piersią i nie mając przy tym miesiączki?
 
Do góry