reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja w poniedziałek chyba zrobię bete 🤷‍♀️
Okres powinnam dostać 13,
Wtedy tez wzięłam ostatni duphaston
Test negatywny...
Przez dwa dni miałam lekko zabarwiony sluz
Od Wczoraj normalny gesty biały śluz.
Żadnych objawów na okres- nawet żaden syf mi nie wyszedł 😅
Czytając niektóre komentarze o negatywnych testach mimo potwierdzonej ciąży zdecyduje się na bete
No chyba ze prYjdIe @ do tego czasu 😂
A niby mówią "zrób test to @ sama się zjawi " 😁
 
Ja w poniedziałek chyba zrobię bete 🤷‍♀️
Okres powinnam dostać 13,
Wtedy tez wzięłam ostatni duphaston
Test negatywny...
Przez dwa dni miałam lekko zabarwiony sluz
Od Wczoraj normalny gesty biały śluz.
Żadnych objawów na okres- nawet żaden syf mi nie wyszedł 😅
Czytając niektóre komentarze o negatywnych testach mimo potwierdzonej ciąży zdecyduje się na bete
No chyba ze prYjdIe @ do tego czasu 😂
ja zazwyczaj mam tak że gdy już pójdę na betę to zanim dostanę wynik dostaje @ i 40zl w błoto. Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Dawaj znać! ❤️
 
To ja proszę przepis bo jak pracowałam jeszcze w innym szpitalu to mieli w bufecie taaaaaaki pyszny deser z tapioką i wiśniami i marzę o niej ciągle a nie wiem jak się zabrać [emoji16]
Oj z przepisem nie pomogę... Po prostu ją gotuje jak podano na opakowaniu, tylko do gotowania daję cukier trzcinowy, żeby była slodka. Tapioka sama w sobie nie ma smaku, więc przyjmuje smak tego, co się jej doda. :) A potem dodaję ją do wszystkiego po prostu. Np piję przez słomkę wymieszaną z mlekiem. Bubbletea to z netu przepis, tylko kupilam herbate smakową z wanilią i czyms tam i jest mega. :) Albo z napojem owsianym czekoladowo-orzechowym (jak nutella cos). A kisiel to sam się rob podczas gotowania, jak da się za dużo wody i przez sitko odceci, to na dole zostaje kisiel własnie i tylko posypuję cukrem z wierzchu i tyle. Zero finezji we mnie haha :D
Nie słyszałam nawet, dobrze wiedzieć. 🙂 to Twój pierwszy cykl z tapioką czy już jakiś czas stosujesz? 🙂
Zaczęłam jeść pod koniec poprzedniego cyklu, więc w sumie pierwszy. :) Nie wierzę w ogóle, że coś da, ale lubię ją, więc mam pretekst i jem ją na kilogramy. :) A tak na poważnie jakby podejść - to nie wiem, czy cały maniok nie byłby lepszy...
Ja w poniedziałek chyba zrobię bete 🤷‍♀️
Okres powinnam dostać 13,
Wtedy tez wzięłam ostatni duphaston
Test negatywny...
Przez dwa dni miałam lekko zabarwiony sluz
Od Wczoraj normalny gesty biały śluz.
Żadnych objawów na okres- nawet żaden syf mi nie wyszedł 😅
Czytając niektóre komentarze o negatywnych testach mimo potwierdzonej ciąży zdecyduje się na bete
No chyba ze prYjdIe @ do tego czasu 😂
Trzymam mocno kciuki :)
 
Ja w tym cyklu dwa razy plamilam przed owu ale tylko przy podcieraniu widoczne więc myślę że to nic groźnego.
Kiedy w końcu zajdziemy ? Odpowiednio: Wkrótce! Zobaczysz że się doczekamy! [emoji12]

Pomoc takie delikatne incydenty w okolicy owu mogą występować wiec napewno nic groźnego [emoji110][emoji3526] u mnie zawsze po owu i sporo więcej niż odrobina niestety [emoji2368]
Trzymam Cię za słowo!
 
Pomoc takie delikatne incydenty w okolicy owu mogą występować wiec napewno nic groźnego [emoji110][emoji3526] u mnie zawsze po owu i sporo więcej niż odrobina niestety [emoji2368]
Trzymam Cię za słowo!
A to nie oznaka problemow z tym cialkiem żoltym czy czyms tam?
 
reklama
Do góry